Під стінами ВККСУ дніпропетровські фермери вимагали притягнути до відповідальності суддю-рейдера Леонова

Як «Наша Версія» уже повідомляла, 26 березня ц.р. біля офісу Вищої кваліфікаційної комісії суддів кілька десятків фермерів та селян з Дніпропетровщини протестували проти свавілля судді Леонова А.А. Бабушкінського райсуду, що у Швченківському районі м. Дніпра. Його звинувачують в системному потуранні рейдерським захопленням.

Рейдерів легалізують корумповані судді

Зокрема, йому в провину ставлять прийняття протизаконних рішень на користь рейдерів під час скандальної справи із захопленням фермерського господарства ДАР, що у с. Попасне Новомосковського району Дніпропетровської області.

Наша версія в свій час писала про події у Попасному — http://n-v.com.ua/ukrayinski-fermeri-prosyat-yevrosoyuz-zaxistiti-yix-vid-zemelnix-rejderiv/

Це та сама справа, в якій відбувались зухвалі напади 200 озброєних людей в масках, де були два поранення селян вогнепальною зброєю, і ще купа різних неподобств.

Нагадаємо, що у 2016 році, шляхом махінацій із реєстрами одеського державного реєстратора Світлани Мшар, було змінено власника землі ФГ «ДАР» на людину-бомжа, яка щойно вийшла із в’язниці. Далі — начебто у нього цю землю купує за 1 млн. гривень Іванченко Владислав Миколайович. А в нього — ще через два дні, начебто за 5 млн. гривень, цю землю купує знаний земельний рейдер — Кузнецов Василь Михайлович. Таким чином, шахраї намагалися заплутати хвости, щоб було складніше відслідкувати ланцюжок незаконних перепродажів.

От і виходить, що рейдерів легалізують, власне, корумповані судді…

Рейдера зробили потерпілим

Під час акції селяни розповіли представникам ЗМІ багато цікавих подробиць про діяння судді Леонова на Дніпропетровщині. Зокрема, адвокат фермерського господарства «Дар» Сергій Сироватка розповів деталі того беззаконня, яке вчинялось під час спроб рейдерського захоплення землі пайщиків, а потім судових розглядів.

advokat_sergij_syrovatka

Адвокат фермерського господарства «Дар» Сергій Сироватка

На думку адвоката, суддя Леонов умисно та з явними порушеннями процесуальних норм та законних підстав, намагався всіляко розвалити справу проти рейдерів. Так, зокрема, суддя надав статус потерпілого самому рейдеру Кузнецову В.В, на якого було незаконно переоформлено право власності за підробленими документами. А свідка по справі, який міг би дати показання на Кузенцова — Іванченка, суддя безпідставно запроторив у в’язницю. Це, на думку адвоката, було зроблено суддею навмисно, з метою тиску на свідка, щоб ускладнити хід слідства та недопустити справедливого правосуддя по відношенню до організаторів рейдерського захоплення.

Керівники ВККСУ пообіцяли розібратися із суддею-хабарником

Але, не зважаючи на безкарність рейдерів, суддів та їхньої «криші», заволодіти контролем на ФГ «Дар» бандитам так і не вдалося. Проте шлях до відновлення справедливості ще дуже довгий. І один з найважливіших кроків на цьому шляху — це добитися притягнення корумпованого судді до відповідальності.

Так, у скарзі на суддю до Вищої ради правосуддя, адвокат ґрунтовно доводить зв’язок Леонова з представниками рейдерів, та розкриває усю протиправну діяльність цього «слуги закону».

Коментар адвоката Сергія Сироватки:

Щоправда, Вища рада правосуддя не поспішає демонструвати своє бажання боротися із корумпованими суддями, часто безпідставно, не пояснюючи, відхиляє багато скарг на явні протиправні дії суддів. Але часи змінюються і приховувати злочини суддів стає дедалі складніше і небезпечніше для будь-яких «кришувальників».

screenshot_1

До протестувальників вийшло керівництво ВККСУ – Голова Комісії, голова кваліфікаційної палати Козьяков Сергій Юрійович (на фото праворуч) та секретар кваліфікаційної палати Щотка Станіслав Олексійович (ліворуч), суддя у відставці. Вони пообіцяли на камери уважно розібратись з усіма доказами по справі ФГ «Дар» та судді Леонова А.А. і прийняти справедливе й неупереджене рішення.

Нагадаємо, що суддя Леонов має неоднозначну репутацію. Влітку 2017 року він заявив собі самовідвід по справі за обвинуваченням ватажків так званої «ЛНР» Ігоря Плотницького, Андрія Патрушева та Олександра Гуреєва. Восени 2015 року йому закидали неправомірність винесення рішення щодо приміщень комунальної власності, передає Depo.Дніпро

Інформ. НВ

Sharing is caring!

Send a Comment