Флешмоб до уваги «ватних мізків» ірпінської влади

Батутно-ватна акція очільників Ірпеня неподалік тільки привернула більше народу до «Батьківських зборів» активістів міста

Учора ввечері на центральній площі Ірпеня перед міськрадою відбувся флешмоб «Батьківські збори». У такий спосіб організатори на чолі з Маріель Славською привернули увагу ірпінської влади до численних проблем в галузі освіти регіону. «Будуйте освіту, а не метри!», – стало основним гаслом цього заходу.

anons-fleshmob

Про нестачу дитсадків та переповнені школи не знають хіба що далекі від Приірпіння люди. Інша проблема – платні групи продовженого дня в ірпінських школах. Це така «інновація» нинішньої наразі недовідставленої влади. За безплатні ГПД підписувалися ірпінчани, які взяли участь у цих імпровізованих «Батьківських зборах».

fleshmob-2

На площі було достатньо розваг для малечі. Імпровізовані дитячі садочки, класи, директорська і навіть спортивний зал – все це могли відвідати діти, які прийшли самі чи з батьками вчора на площу перед міськрадою.

Такому дійству намагалася перешкоджати нинішня поки що влада та її посіпаки. То залякували організаторів, то якийсь свій захід у цей час придумали, то не давали підключення до електроживлення, то брудні провокативні листівки під час цього заходу роздавали…

fleshmob-4

Ще однією «інновацією» відзначилися вчора ті, хто хотіли на догоду владі відволікти людей від флешмобу «Батьківські збори». Вони організували поруч безплатний батут та роздачу вати.

fleshmob-5

Подумати тільки – безплатна вата на противагу платним групам продовженого дня! То чи не вата в головах тих, хто все це вигадує?! Не дивно, що така батутно-ватна акція неподалік тільки привернула більше народу до «Батьківських зборів». Як висловилися з цього приводу люди – провладні собаки гавкають, а опозиційний караван іде.

Юля СВІЧКОГАС, Олександр НАКАЗНЕНКО

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment