Футболіст Олександр Драмбаєв критикує мера Запоріжжя за «туалетні інновації» та безкарність

Уродженець Запоріжжя, захисник футбольної команди «Осієка» Олександр Драмбаєв, висловив своє незадоволення станом справ у рідному місті через дії міського мера та його управління, які він вважає корупційними та безкарними.

Гравець футбольної команди «Осієка» розкритикував владу за відсутність дій у вирішенні проблем міста

Олександр Драмбаєв, український футболіст, зробив гучну заяву у своєму Instagram-акаунті, висловивши своє незадоволення щодо тендерної ситуації у місті Запоріжжя. Відомий захисник у своєму пості в Instagram висловив своє розчарування щодо оголошення про здачу в оренду приміщень, що розташовані у «6-поверховому туалеті», назвавши це однією з численних проблем, які очільник міста вже довгий час ігнорує. Він також зазначив, що в.о. мера Запоріжжя Анатолій Куртєв діє безкарно, роблячи все, що захоче. І це викликає обурення серед мешканців цього обласного центру.

«Ось такі туалети будуть у Запоріжжі. Як вам? І ще можна взяти в оренду за бажання. Дуже сильно бісить те, що всі про це знають, говорять та пишуть, але нічого не роблять. У місті Запоріжжі дуже багато проблем із мером, який робить все, що хоче, і почувається безкарним», – написав футболіст.

Місцевий мер, Анатолій Куртєв, який обіймає посаду вже з 2021 року, став об’єктом гострої критики. Слід відзначити, що Куртєв має трудову історію, пов’язану з медичною сферою та ритуальними послугами, що, ймовірно, впливає на його рішення у сфері комунальних послуг.

Трудова діяльність: з вересня 1995 року по липень 1998 р. – медичний брат Запорізького обласного наркологічного диспансеру. З березня 2002 р. по липень 2004 р. – санітар моргу відділу чергових судово-медичних експертів Бюро судово-медичної експертизи Запорізького обласного відділу охорони здоров’я. З січня 2014 р. по травень 2016 р. – завідувач «Леваневського» кладовища СКП «Запорізька ритуальна служба».

Тож не дивно, що цей градоначальник має пристрасть робити бізнес на туалетах, моргах, цвинтарях, бо добре усвідомив, що люди від безвиході платитимуть стільки, скільки захоче пан Куртєв.

При цьому варто відзначити, що Куртєв не раз став об’єктом громадського обурення через свої дії та рішення, які, на думку багатьох, не завжди відповідають потребам міста та його мешканців.

 

Sharing is caring!

Send a Comment