Гендиректор Віктор Суботін вивів з держпідприємства 1,4 мільярда гривень через власний «Мегабанк» – ЗМІ

«Славетні» традиції державного зрадника Богуслаєва

Гендиректор АТ «Українські енергетичні машини» (раніше Турбоатом) Віктор Суботін вивів гроші державного підприємства через підконтрольний йому банк та намагається працевлаштувати до наглядової ради держкомпанії колишнього менеджера своєї фінустанови свого бізнес-партнера Марка Беккера, з яким до того і роздерибанив «Мегабанк».

«АТ Мегабанк» Віктора Суботіна був визнаний неплатоспроможним у червні 2022 року «Мегабанк» був визнаний неплатоспроможним. «Проблеми (у банку – ред.) виникли не через повномасштабну війну, а задовго до неї. Незважаючи на це, власник банку Віктор Суботін наполегливо залишав на його рахунках гроші Турбоатому… Загалом сума становить 1,4 млрд. грн. Ці гроші з величезною часткою ймовірності будуть втрачені», – зазначають автори матеріалу.

Марк Беккер

Крім того, за інформацією колишнього нардепа Черненка, Суботін «протягує» до наглядової ради Укренергомашини Марка Беккера. Він працював із Суботіним у Мегабанку і був першим заступником Ігоря Райніна, коли він очолював Харківську ОДА.

«Вкрасти гроші у державної компанії, а потім працевлаштувати у неї спільника, щоб вкрасти ще більше? Важко згадати схему більш цинічну. Навіть недоторканного Коломойського закрили у СІЗО через афери у ПриватБанку. Що чи хто заважає зайнятися Суботіним?» – запитує Черненко.

«Факти», цитуючи колишнього нардепа, зазначають, що Суботін очолив Турбоатом у 2007 році. На цій посаді він «пережив» трьох президентів, вісім урядів, революцію, а зараз «фактично вкрав у держави, що воює, 1,4 млрд. грн. Це – такий собі «червоний директор», який дуже нагадує власника «Мотор Січі» і державного зрадника В’ячеслава Богуслаєва.

«І навіть після цього Суботін не збирається у відставку, хоча має збиратися у СІЗО», – зазначається у ЗМІ.

Журналісти нагадують, що раніше в ЗМІ вже висвітлювалася тема про те, що 13 вересня 2023 року Фонду гарантування не вдалося реалізувати активи «АТ Мегабанк», а саме права вимоги за 105 кредитними договорами, у забезпечення за якими передано об’єкти житлової та комерційної нерухомості, зокрема, кінотеатр та елеватор у Харкові та області. Активи продавали одним лотом близько 2,2 млрд. грн. Торги не пройшли через відсутність учасників.

Sharing is caring!

Send a Comment