Генпрокурор Луценко полетів на Кіпр домовлятись з “офшорним магнатом” Андреасом Софоклеусом через гроші сім’ї Януковича?

Генеральний прокурор Юрій Луценко разом із заступником Євгеном Єніним перебуває на Кіпрі із робочим візитом.
1009852088

Про це повідомляє речник генерального прокурора Юрія Луценка Лариса Сарган.

“Генпрокурор Юрій Луценко разом із заступником Євгеном Єніним перебувають із робочим візитом на Кіпрі”, – написала Сарган.

В свою чергу заступник генерального прокурора Юрія Луценка Євген Єнін уточнив, що разом з Луценко шукає “розуміння кіпрських колег щодо повернення активів колишніх наших можновладців в Україну”.

“Корабель для пошуку скарбів нам поки ніхто не пропонує, однак десяток остаточних бенефіціарів та розкриття деяких рахунків на Кіпрі геть би не завадили”, – написав Єнін.

Нагадаємо, що сайт газети Наша версія вже повідомляв своїх читачів та особисто генпрокурора Юрія Луценка про мафіозні оборутки офшорного магната з Кіпру Андреаса Софоклеуса, який допомогав членам сім”ї Януковича грабувати народ України.

Про обіг подій навколо цієї “офшорної баталії” за участю українських можновладців та групою кипрських юристів з діючим офісом в центрі Києва ви можете дізнатись з наших наступних публікацій…

Наша версія

Sharing is caring!

Send a Comment