Генпрокурор Венедіктова торпедує НАБУ в інтересах олігархів

Вчора, 2 грудня, о 10:00 детективи НАБУ мали затримати заступника Керівника Офісу Президента Олега Татарова. Однак жодних слідчих дій зробити не змогли. Венедіктова відсторонила від справи всіх відповідних прокурорів САП. Після цього Національне антикорупційне бюро зробило публічну заяву й звинуватило Венедіктову в тому, що вона свідомо зриває справу щодо Татарова, якого підозрюють у фальсифікації експертизи у справі екснардепа-злобудовника Микитася.

НАБУ: «Ввечері 1 грудня генпрокурор таємно, не ставлячи до відома самих процесуальних керівників, без вивчення матеріалів кримінального провадження, за відсутності будь-яких правових підстав, тобто всупереч вимогам КПК, змінила процесуальних керівників у кримінальному провадженні за фактом надання хабара за забезпечення видачі недостовірного письмового висновку судового експерта у справі щодо заволодіння 81 млн. грн. Національної гвардії».

Через це детективи НАБУ та прокурори САП не змогли у передбачені законом терміни повідомити про підозру одному з учасників злочину – колишньому топ-посадовцю державної компанії «УкрБуд».

Саме Татаров працював юристом в «УкрБуд»!

«Схоже, що колишній співвласник компанії «Укрбуд Девелопмент» – злобудовник і друг Кличка Микитась почав співпрацювати зі слідством, і почав давати свідчення про своїх подільників, – написав на своїй сторінці у Фейсбук лідер партії «Народовладдя» Юрій Левченко. – В своїй заяві набушники також пригадали, як Венедіктова намагалася зам’яти справу по нардепу «Слуги Народу» Юрченку. Коли вона відверто маніпулювала під час виступу у Верховній Раді розповідаючи, що їй не були надані усі необхідні дані негласних слідчих дій, у яких зазначено, що Юрченко сказав про необхідність хабара для внесення правок у законодавство. Тоді після резонансу у ЗМІ й обурення громадськості Венедіктова із великим запізненням все ж таки підписала підозру нардепу. Пригадали й те, як Генпрокурор двічі безпідставно відмовляла НАБУ у направленні документів для екстрадиції Бахматюка, який переховується в Австрії.

Ну і не забули нагадати, як Венедіктова відверто зливає справу «Роттердам+».

Є вже багато прикладів, які чітко вказують на те, як Генпрокурор України, використовуючи свої службове становище діє протизаконно, в інтересах олігархії, умисно гальмуючи відповідні розслідування.

Детальніше читайте тут.

Sharing is caring!

Send a Comment