Голова Чернівецького Господарського суду Желік инсценував озброєне пограбування маєтку своєї родини, щоби відмінити Е-декларації? (ВІДЕО)

Журналісти медійного проекту “Наша версія” побували на декількох засіданнях суду, на яких розглядалася скандально відома справа “нападу” чотирьох атошників на оселю голови Чернівецького Господарського суду Бориса Євграфовича Желіка. Нашу знімальну групу дуже зацікавила ситуація, фігурантом якої є така широко відома у вузьких кругах одіозна постать, як пан Желік. Ми почали ще більш ретельно вивчати деталі цієї зразково показової історії і пропонуємо увазі широкого загалу першу частину фільму-розслідування, в якому ми починаємо відверто розповідати українцям, ким саме являється суддя Желік і чому саме цих хлопців звинуватили у злочині, який вони вочевидь не скоювали. Оскільки під час журналістського розслідування з’ясувалося, що дії слідства разом з аргументами сторони обвинувачення не витримують ніякої критики, а слуги Феміди системно та цинічно порушують закони Украіни, “Наша версія” готує серію публікацій, в яких ми розскажемо та покажемо, чим насправді займається Борис Желік зі своїми посіпаками, і чим це може  обернутися для безлічі громадян України, які особисто стали або стануть жертвами вщент прогнившої корумпованої судово-правоохоронної системи.

Резонансний суд в Чернівцях з нібито «пограбуванням» у 2017 році подружжя юристів Желиків, вона – підприємець, а він – голова Чернівецького господарського суду виявився ніби лакмусовим папірцем загальної ситуації в Україні. Жертви судилища добровольці-атошники: Богдан Козубаль, Михайло Бальберт , Максим Каленюк і його друг Олександр Якушик. Фахівці і небайдужа громадськість вважають справу сфабрикованою. Хлопці своєї вини не визнали. Однак в кінці лютого 2020 року Новоселицький районний суд Чернівецької області виніс вирок. Наразі добровольці очікують на апеляцію, яка відбудеться 13 травня 2020 року в 11:00 в м. Івано-Франківськ в Апеляційному суді.

Наша версія

Sharing is caring!

Send a Comment