Голова Київського відділення АМК Станіслав Толчин їздить на авто за півтора мільйони гривень

Кажуть, що дороге авто у нього не одне

Безымян2

Начальник Київського відділення Антимонопольного комітету Станіслав Толчин не приховує свого розкішного автомобіля, а навпаки — їздить ним на роботу. Про це на своїй сторінці у Facebook написала Ксенія Карпенко.

«На фото глава Київського Антимонопольного комітету України Станіслав Марксович Толчин. І його автомобіль Maserati (від 1,5 млн грн в Україні). Очевидці кажуть, що це лише один екземпляр з його автопарку. Але я бачила тільки це авто», — пише очевидиця.

амк

Ксенія Карпенко додає: «Станіслав Марксович колишній гендеректор «Макіїввугілля» (держкомпанія), також він обіймав посаду заступника голови Донецького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України. Тобто зарплата (за офіційними даними) — 5-6 тис грн. Призначений у квітні 2013 року. Чомусь здається, що йому не хочеться жити по-новому. Тому що і по-старому добре зараз живеться».

У чиновника справді недешеве і шикарне авто — Maserati GranTurismo у версії кабріолет

Безымян3

Двигуни для цих автомобілів виготовляє всесвітньовідома фірма Ferrari. Незважаючи на таке дороге авто, Станіслав Толчин не спромігся навіть поремонтувати фасад будинку, де знаходиться його офіс — штукатурка відпала настільки, що видно цеглу.

9 квітня 2014 року прокуратура відновила розслідування п’яти кримінальних справ проти екс-керівника «Макіїввугілля» Толчина. Йому інкримінується незаконне притягнення співробітників «Макіїввугілля» до забезпечення особистої охорони. Про це повідомляють «Донецькі вісті» з посиланням на джерела в органах прокуратури Донецької області.

Він так само підозрюється в ухилення від сплати податків при закупівлі послуг і товарів для підприємства в 2008 році і у зловживанні владою, що спричинило за собою заподіяння збитків інтересам держави та порушення бюджетного законодавства в період 2009-2010 рр. Ще одне кримінальне провадження стосується відмови Толчина виконати рішення суду та перерахувати близько 1 млн. грн.. до Пенсійного Фонду України та Фонд соціального страхування.

Фото: facebook.com/ksenia.karpenko.7

Sharing is caring!

2 thoughts on “Голова Київського відділення АМК Станіслав Толчин їздить на авто за півтора мільйони гривень”

  1. А що ж йому на велосипеді їздити, коли бабло само пливе в руки?! наприклад, комунальна мафія, яка минулого року організувала перевірку квартирних лічильників води за рахунок киян через свої кишенькові фірми і незаконно привласнила мільйони, була вимушена поділилитись із Толчиним – аби той не відкривав справу за порушення антимонопольного законодавства. І сьогодні, завдяки саме Толчину, злодій Щербина, колишній директор КП Центр облуговування споживачів шевченківського району, не баланду сьорбає, а переведений на керівну посаду до КП ГІОЦ – кубло шахраїв і злодіїв, яке дерибанить кошти киян, як заманеться.

    1. Обращаюсь к 777: а почему бы более подробно не изложить всё и предоставить факты и документы, чтобы журналисты Нашей версии провели нормальное расследование и опубликовали на сайте?!

Send a Comment