Голова Миколаївської ОДА Стадник бездіє щодо боротьби з коронавірусом

Голова Миколаївської облради Вікторія Москаленко в інтерв’ю журналісту УкрПресс Інфо прокоментувала ситуацію з епідемічною ситуацією в регіоні і акцентувала на тому, що політична ситуація стає заручником життю та здоров’ю людей.

Вікторія Москаленко зазначила, що депутати облради готові повністю підтримати заходи охорони здоров’я в області та виділити певні ресурси. Станом на 16 березня немає конкретних пропозицій від МОДА в особі тих, хто конкретно відповідає за ситуацію. На відміну від Дніпропетровщини, де було виділено 900 тис. грн., для Одеси — 100 млн. грн., а на Миколаївщині всього 300 тис. виділено на інфекційну лікарню, це смішні кошти, каже пані Вікторія.

Ми звернулися до виконавчої гілки влади, зокрема представника президента Зеленського, щоб зібрати позачергову сесію, на якій прийняти рішення по виділенню ресурсу закупівлю апаратів вентиляції легенів — їх в інфекційній лікарні всього два, а по області — 49 (і це на мільйонну область ред.).

Однак вони (ШВЛ) в інших лікарнях теж потрібні. Причому потрібні вони не тільки для коронавірусу, а й для лікування травм і ДТП. Нас заспокоюють тим, що вони є в інших лікарнях, і в разі чого заберіть їх з інших лікарень, послухайте, але ж це маячня, 21 століття, а ми будемо позичати з однієї лікарні в іншу?!

У цьому є політична складова

Крім того, це можна розглядати в політичній площині, так як я свого часу не підтримала «Формулу Штайнмаєра» і внаслідок стаємо заручниками цієї ситуації, заручниками стають наші люди, — каже Вікторія Вікторівна.

Разом з тим, облрада контролює ситуацію. Вікторія Москаленко просить всіх дотримуватися правил гігієни і не піддаватися паніці, все під контролем. Бог з нами!

ДЖЕРЕЛО

Sharing is caring!

Send a Comment