Головний «кришувальник» корупціонерів Києва показово звільнив свого компаньйона

Після величезного скандалу навколо того, що керівник комунального підприємства столиці планує придбати собі позашляховик Toyota Land Cruiser за 1,5 мільйона гривень бюджетних коштів, Кличко «героїчно» звільнив свого ж призначенця, якого він «кришував» роками задля бюджетного дерибану. В своєму дописі на Фейсбуці мер Києва написав: «Не можуть чиновники поводитися так нахабно і безсовісно з коштами міського бюджету, коштами киян».

«Тільки чергове цинічне лицемірство Кличка полягає в тому, що саме це комунальне підприємство «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва» з його керівником Лісневським є одним із найкорупційніших підприємств міста й багаторічною годівницею бюджетних дерибанщиків кличківської влади, – написав на своїй сторінці у Фейсбук лідер партії «Народовладдя» Юрій Левченко. – Це саме те підприємство, яке відповідальне за багатостраждальну Шулявську розв’язку, на якій понад мільярд гривень вже вкрадено (Кличко просто «подарував» кошти киян свому другу – одіозному злобудовнику Микитасю). Саме це комунальне підприємство є замовником робіт і щодо добудови найдорожчого довгобуду України – Подільського мостового переходу. Зокрема на цьому об’єкті Кличко та його подільники Комарницький, Столар, Тищенко встигли провернути десятки корупційних схем по розкраденню бюджетних коштів: це і залучення різноманітних компаній-прокладок Комарницького, і завідомо завищена вартість робіт, і будівництво непотрібних з’їздів на Русанівські сади задля побудови під’їзної дороги до нового ЖК друга Кличка злобудовника Ніконова. Про це все ми зробили детальне розслідування на підставі, зокрема, інформації знайденої на комп’ютері «смотрящого» Дениса Комарницького – https://youtu.be/pmhJOATu2s8

До речі, на цьому ж комп’ютері в таблиці з пунктами КП «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва» стоїть дуже показова примітка «Команда не трогать» біля прізвища в.о. керівника підприємства Лісневського Романа Сергійовича. І цю команду Кличка справно виконував роками, поки не піднявся скандал з машиною.

Тут є два висновки: добрий і не дуже. Добре, що хоч так суспільству вдається тиснути на таких злодіїв при владі як Кличко, а погано, що суспільство не так цікавилося мільярдними розкраданнями, як зацікавилося 1,5 млн. на одну машину, й через це кияни вдруге переобрали головного «кришувальника» всіх корупціонерів Києва».

Sharing is caring!

Send a Comment