Голову Вищого господарського суду України Богдана Львова ніхто не затримував

ВГСУ Львов

Про це на сайті ВСГУ розміщена заява-спростування Відділу міжнародно-правового співробітництва та зв’язків зі ЗМІ Вищого господарського суду України. Наводимо повний текст спростування:

«24 січня 2015 року ряд сумнівних сайтів в мережі Інтернет поширили неправдиву інформацію щодо начебто, затримання голови Вищого господарського суду України на хабарі. Заявляємо, що ця інформація не відповідає дійсності і є такою, що підриває довіру до системи господарських судів України та особисто до голови Вищого господарського суду України. Не вважаємо необхідним втягуватися до публічної замовної PR-кампанії і очікуємо, що адекватну оцінку наклепу дадуть правоохоронні органи.

Ми звертаємося до всіх поважаючих себе ЗМІ, не піддаватися на провокації, не друкувати і не поширювати неперевірену інформацію. Вищий господарський суд України завжди відкритий для журналістів та громадськості і готовий надати будь-які коментарі, що стосуються діяльності суду. Шановні колеги! Як четверта влада, що формує громадську думку, Ви повинні дотримуватись і пам’ятати про стандарти журналістики та професійну етику!

Разом з тим «Наша версія» сподівається, що керівництво ВГСУ все ж прокоментує ситуацію, що спричинила подібні викиди неперевіреної інформації, що «підриває довіру до системи господарських судів України та особисто до голови Вищого господарського суду України».

 

Sharing is caring!

One thought on “Голову Вищого господарського суду України Богдана Львова ніхто не затримував”

 1. Доброго дня.
  Я хотів задати питання, як пан Богдан Львов, в такому віці
  вже голова господарського суду України?
  Ви пане Богдане лукавили в клубі реформ, що сама чесна людина
  в Україні
  Моб:0671359927;0951955402;0935352251

  Юрист з дипломом ХНЮА імені Ярослава Мудрого 2010р

Send a Comment