Гончарук пояснив, за що Авакова залишили главою МВС: «Це було складне рішення…»

Рішення залишити міністра внутрішніх справ Арсена Авакова у новому уряді, який очолив Олексій Гончарук, було одним із найскладніших. Проте, главі МВС чітко «окреслили червоні лінії», за які не можна переступати. Новобраний прем’єр-міністр Гончарук розповів «Українській правді», що рішення по Авакову було складним для його команди і дискутувалося.

Ми дуже чітко окреслили червоні лінії, поговорили серйозно. Я вважаю, що Аваков зробив багато хорошого для країни в певний період часу. Водночас є багато підстав вважати, що він великий бізнесмен, який має певні свої інтереси, – сказав Гончарук.

Глава уряду одразу ж наголосив, що нове керівництво країни «красти не буде». «Якщо преса, громадянське суспільство будуть мати дуже конкретні претензії, ми з президентом домовились: перша серйозна підстава вважати, що модель поведінки неприпустима, і будь-яка людина (не тільки Аваков) – має піти», – наголосив він.

02

Провали Авакова на посаді глави МВС інфографіка 24 каналу

За словами прем’єра, аргументом для втримання Аваковим посади глави МВС стало забезпечення чесних виборів та безпека під час війни в країні.

В умовах війни ця людина відповідає за найбільший безпековий блок, в уряді, який досить молодий, багато людей не мають додаткового досвіду… За сукупністю всіх плюсів і мінусів команда прийняла рішення залишити пана Авакова в складі уряду, – додав Гончарук.

Водночас, за його словами, Аваков «не є незамінним» і прем’єр невдоволений темпами реформи поліції.

«Одна з тих реформ, яка не відбулася, – це реформа поліції. «Патрулька» була, але далі вона не пішла. Реформу кримінальної поліції треба продовжувати», – сказав він.

На закінчення Гончарук додав, що планує наступного тижня зустрітися з Аваковим і «глибоко поговорити на цю тему».

03

Новий Кабінет міністрів на чолі з Олексієм Гончаруком – інфографіка 24 каналу

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment