Гравці «Бетіса» виступили із заявою на підтримку Романа Зозулі після звинувачень у нацизмі

Команда стала на бік українця у конфлікті з мадридськими ліворадикалами

1416772Футболісти «Бетіса» на спеціальній прес-конференції щодо ситуації Романа Зозулі

Гравці «Бетіса» виступили із заявою на підтримку Романа Зозулі після його конфлікту з ліворадикальною групою ультрас «Райо Вальєкано».

«Ми хочемо висловити наше обурення епізодами, які наш партнер Роман Зозуля пережив за останні години. Це публічне лінчування футболіста, чий професіоналізм та особиста поведінка з моменту його прибуття в клуб були бездоганними. Ми засуджуємо звинувачення в його бік, які з’явились після помилкових новин про символ на футболці, в якій він приїхав до Севільї. Ми відчуваємо, що кожен з нас може стати жертвою подібного ставлення. Ми знаємо, що Федерація футболу Іспанії вже вживає заходів, аби захистити нашого партнера і гарантувати йому максимальну безпеку. Всі повинні подумати про те, як легко завдати шкоди без причини. Висловлюємо нашу абсолютну підтримку Роману та його сім’ї. Ми всі з Зозулею», – йдеться в заяві гравців «Бетіса».

Нагадаємо, 1 лютого фанати футбольного клубу з Мадриду «Райо Вальєкано» прийшли на тренування команди з банером: «Вальекас (район Мадриду, де базується клуб) – не місце для нацистів». Таким чином фани виступили проти переходу в клуб українського футболіста Романа Зозулі, якого вважали прихильником неонацистських формувань.

Мадридські радикали також обмалювали офіс клубу різними написами, серед яких були слова на підтримку незалежності Донбасу та звинувачення Романа Зозулі у нацизмі.

Після цього іспанський «Бетіс», якому належить контракт футболіста, відкликав оренду гравця, наголошуючи, що перебування у «Райо Вальєкано» може бути небезпечним для Романа Зозулі та його родини.

Звинувачення Романа Зозулі у причетності до неонацистських формувань прозвучали вперше влітку 2016 року, коли футболіст прилетів у Севілью в футболці з тризубом. Тоді один із журналістів сприйняв національний герб України за неонацистський символ. Після роз’яснення журналіст видалив публікацію зі звинуваченнями Романа Зозулі у неонацизмі і вибачився перед футболістом.

Сам Роман Зозуля звернувся до іспанських фанатів зі словами, що підтримує українських військових та родини, які постраждали під час військових дій, однак до жодних воєннізованих або неонацистських формувань відношення немає.

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment