Громадський інспектор проти архітектурно-будівельної мафії Києва

 Безымянный5

«Ресторан, хоть и расположен в самом центре города, с виду напоминает загородный особняк. А, уединившись на высокой террасе, и вовсе кажется, что находишься где-то в лоне природы: тишину нарушает лишь легкий ветерок, пение птиц и шелест листвы…»

У рекламі немає згадки ані про те, що ресторан цей розміщено на території з природоохоронним статусом, де будівництво заборонене; ані про те, що земельна ділянка «в самом центре города» захоплена самовільно. Це вже історія. А незаконне узаконене.

 Безымянный6

Зелені зони київських схилів і долини Дніпра визнані пам’ятником ландшафту місцевого значення. Межі території, що охороняється, прокладені вздовж Дніпра, від Залізничного мосту на півдні до Подільського на півночі, охоплюють весь Поділ, Кирилівську, Андріївську церкви, частину Труханового острова, Ботанічний сад ім. Гришко, вулицю Хрещатик і схили Лаври. Вперше в Україні ландшафтним пам’ятником історії оголосили територію міста близько 400 га. Забудова тут обмежена так само, як і в буферній зоні Софії, дозволено лише реконструкцію і реставрацію. Але ж, керуючись принципом «если нельзя, но очень хочется, то можно», київські забудовники з легкістю цю заборону обходять. Нині діючий мер Києва В.Кличко досі не поламав корупційні схеми своїх попередників Омельченка – Черновецького – Попова. Процес забудови рекреаційних зон, громадських територій, ущільнення житлових кварталів триває. Протидіяти свавіллю земельно-архітектурної мафії намагаються небайдужі громадяни.

«Як корінна киянка, я не можу мовчки спостерігати, як мародери знищують наше стародавнє місто, – пише у листі в редакцію Елісса Михайлівна Борисенко, громадський інспектор Київської організації Українського товариства охорони пам’яток історії та культури. – Матеріали з відкритих джерел свідчать, що за адресою Паркова дорога, 20 збудовано ресторан «Лео», з порушенням містобудівного, екологічного та земельного законодавства. Про це свідчать матеріали топоплану та замельного кадастру.

 Безымянный1

Частина центрального Парку столиці (землі природно-заповідного фонду) разом із спорудами комунальної власності (підпірні стінки СУПРу) та зеленими насадженнями загального користування перейшли у користування комерсантів з порушенням Земельного Кодексу України.

 Безымянный2

Топоплан М 1: 500 показує територію парку до будівництва ресторану – зелені насадження та підпірні стінки

На сучасному фотоплані, з кадастровою картою видно, що ресторан «Лео» збудовано поза межами земельної ділянки, наданої у користування  із зміною профілю паркової алеї (з порушенням містобудівного законодавства). Площа захопленої комерсантами землі майже 90 кв. м. Коштів у бюджет за захоплення однієї сотки дорогоцінної землі центру Києва (18 000 доларів США), очевидно, ніхто не оплачує. Інформації про сплату до міського бюджету за землю від оренди цієї території немає.

 Безымянный3

Матеріали топоплану та земельного кадастру показують порушення при будівництві ресторану

 Безымянный4

Кольором виділено площу «вкраденої» у киян землі

Оренда земельної ділянки для обслуговування ресторану за договором від 06.02.2004 № 82-6-00139 закінчилась у 2011 році. Документів на введення в експлуатацію ресторану, присвоєння почтової адреси, реєстрації в БТІ, затвердження проектної документації та дозволів на будівництво ресторану «Лео» не знайдено. В реєстрі правочинів купівлі-продажу майна ресторану матеріали також відсутні. Ресторан не має централізованої системи каналізування, що загрожує екології…»

За заявою громадського діяча Елісси Борисенко редакція передає матеріали щодо правопорушень при будівництві, землекористуванні та природоохоронній діяльності за адресою Паркова дорога 1- 20 у м. Києві до ГУ НПУ у м. Києві для розслідування.

Інф. «Нашої версії»

Sharing is caring!

3 thoughts on “Громадський інспектор проти архітектурно-будівельної мафії Києва”

 1. Дійсно ресторан збудовано на місці тимчасових літніх терас “Купєчєского собранія” де сто років тому нюхали кокаїн запиваючи чаєм))) На сьогодні маємо тотальну забудову Паркової дороги. Потрібно провести розслідування від ресторану Рів’єра (зараз це ЛЕО) аж до Аскольдової могили. Цинізм ситуації в тому, що так званим Зонінгом намагаються легалізувати забудову ресторанами всіх паркових зон Києва. Кличко та його команда вважає, що зелений колір на генплані 2020 це місце для ресторанів. Чудове розслідування. Можемо допомогти графічними матеріалами. Там дійсно захоплення землі за ст.197-1 ККУ

  1. Ресторан «Лео-клаб» построен Алиевым-Столаром по проекту А.Пашенько в 2006 году, пользуясь коррупционными схемами отвода земли. Регистрации документов на строительство НЕТ (разрешений). Право собственности на недвижимость (имущество) не оформлено Примечателен факт регистрации двух фирм по Парковой дороге 20: ТОВ «Эскимо» и «Ариадна плюс 2011». Бенефициарами числятся донецкие и харьковские…..
   Повне найменування юридичної особи та скорочене у разі його наявності ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ЕС КІ МО”
   (ТОВ”ЕС КІ МО”)
   Ідентифікаційний код юридичної особи 34300543

   Місцезнаходження юридичної особи 01601, м.Київ, ПАРКОВА ДОРОГА, будинок 20
   ТИМОШПОЛЬСЬКИЙ ВОЛОДИМИР ПИНХУСОВИЧ
   Адреса засновника: 61115, Харківська обл., місто Харків, Орджонікідзевський район, ВУЛ.ІІ П’ЯТИРІЧКИ, будинок 2, корпус Г, квартира 45
   Розмір внеску до статутного фонду (грн.): 2520000.00

   По месту нахождениия ТОВ «ЕС КИ МО» по ул.Парковая 20, зарегистрирована фирма «Ариадна плюс 2011» и директором там также Тимошпольский Владимир Пинхусович. Харьковская братва рулит.
   http://uabiz.org/%D0%A2%D0%9E%D0%92-%D0%90%D0%A0%D0%86%D0%90%D0%94%D0%9D%D0%90-%D0%9F%D0%9B%D0%AE%D0%A1-2011-37771263/

   Повне найменування юридичної особи та скорочене у разі його наявності ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “АРІАДНА ПЛЮС 2011”
   (ТОВ “АРІАДНА ПЛЮС 2011”)

   Перелік засновників (учасників) юридичної особи, у тому числі прізвище, ім’я, по батькові, якщо засновник – фізична особа; найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код юридичної особи, якщо засновник – юридична особа
   КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК(КОНТРОЛЕР) БАЖОРА КАТЕРИНА СЕРГІЇВНА, УКРАЇНА, ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ ПЕРШОТРАВНЕВИЙ РАЙОН, СТАРОДУБІВКА, ВУЛИЦЯ КІРОВА, БУДИНОК 40,87410
   Дані про розмір статутного капіталу (статутного або складеного капіталу) та про дату закінчення його формування Розмір (грн.): 3000.00
   Види діяльності Код КВЕД 93.29 Організування інших видів відпочинку та розваг;
   Код КВЕД 47.11 Роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами;
   Код КВЕД 47.19 Інші види роздрібної торгівлі в неспеціалізованих магазинах;
   Код КВЕД 56.10 Діяльність ресторанів, надання послуг мобільного харчування (основний);
   Код КВЕД 56.30 Обслуговування напоями

   В 2009 году, банда Черновецкого-Голубченка передала на баланс Акционерного общества СУППР сооружения подпорных стен ресторана «Лео». Аренда земли была в это время на ТОВ «Альянс –Центр» Вагифа Алиева и Вадима Столара. Но в 2012 году (после «наезда» Саши Стоматолога на ресторанный бизнес Козырной карты Задорожного) фирма «Альянс Центр» ЗАКРЫВАЕТСЯ…
   http://kmr.ligazakon.ua/SITE2/l_docki2.nsf/alldocWWW/C26D17E0C43763D6C225756A006DE9B1?OpenDocument

Send a Comment