Гвалтівник і вбивця Даші з Одещини та його брехлива мати намагаються уникнути правосуддя

Обвинувачений у вбивстві і згвалтуванні дівчинки хлопець з Одеської області пройде психіатричну експертизу

Ця стаття є неминучим і сумним продовженням трагедії, яка потрясла всю Україну і не тільки її — жорстоке і холоднокровне вбивство 11-річної Даші з Іванівки, що під Одесою, де психіатрична експертиза призначена підозрюваному у вбивстві і згвалтуванні.

Screenshot_2

Сенсу повторювати і нагадувати ще раз з самого початку цю історію немає, так як про неї знають уже в кожному куточку нашої країни, проте, щоб простежити хронологію подій, ми рекомендуємо нашим читачам прочитати попередню статтю ось тут.

А тепер ми хочемо продовжити хронологію подій і нагадати людям про те, що резонанс затих, а отже, є ймовірність того, що брехливі, як уже з’ясувалося, родичі вбивці спробують «зам’яти» цю резонансну справу, чого громадськість має намір не допустити.

Отже, нагадаємо просто останнє, що відбувалося. Останніми були брехливі слова і запевнення матері вбивці від всієї родини, причому публічні, про те, що вони відмовляються від свого сина і не будуть перешкоджати правосуддю.

Screenshot_3

Однак, все це виявилося брехнею, так як мати знала, що в зал суду нікого не пустять, а значить, громадськість не дізнається про те, що вони і не думали відмовлятися від сина-вбивці, а так же привела адвоката для нього. Однак обдурити громадськість не вдалося.

Screenshot_4

Київський суд Одеси 9 серпня ухвалив направити підозрюваного (хоча він вже зізнався у вбивстві і навіть розповів та показав, як все було) на психіатричну експертизу, що, як стверджують правоохоронці, нормально. Однак громадськість вбачає в цій постанові спробу визнати Миколу Тарасова неосудним, щоб він уникнув покарання за звіряче вбивство і замість в’язниці, потрапив до психіатричної лікарні, а там вже — як вийде.

При цьому зауважимо, що в такій справі, психіатрична експертиза зобов’язана бути пройдена, АЛЕ, не з метою «відкосити або пом’якшити покарання», що цілком ймовірно. Хочеться відзначити, що, Микола ріс серед нормальних дітей і людей, навчався в школі, де він так само неодноразово проходив, як і всі діти, медичні комісії, в технікумі, де він навчався, він так само проходив медкомісію (або купував?) І ніхто ніколи, не помічав, що з ним щось не так. І тут, як то кажуть — раптом!

Screenshot_5

До того ж, явно не в’яжеться його «психічно ненормальний стан», що виник раптом, з холоднокровно усвідомленими діями під час пошуків дівчинки, коли він активно кинувся допомагати шукати і відводити пошуки від свого будинку.

Нагадаємо, що відкрито справу відразу за ЧОТИРМА статтями: ч. 4 ст. 152 (спроба згвалтування неповнолітньої), ч. 2 ст. 146 (крадіжка людини), ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство), ст. 297 (наруга над тілом).

Screenshot_6

Нагадаємо також, що Дашу поховали в білосніжній, але ЗАКРИТІЙ труні, так як тіло дитини було спотвореним від знаходження майже тиждень у вигрібній ямі, куди її вкинув убивця.

Як будуть далі розвиватися події цієї справи, ми розповімо нашим читачам в найближчим часом.

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment