На Дніпровщині голова сільради подарував кожному жителю електронні гроші

У селі Єлизаветівка Петриківського району на Дніпропетровщині місцеві депутати узаконили цифрові гроші — криптовалюту. Сільський голова придбав для кожного жителя села по одній криптоодиниці під назвою кардан ейда.

— Купив на кожного, хто має право голосу. Витратив свої 534 долари (приблизно 14 тис. грн. — ГПУ), — говорить сільський голова Максим Голосний, 36 років. — Тоді один кардан ейда коштував 14 центів. Зараз — 25,6. Вигідно.

На сесії сільради депутати дозволили фінансові операції з цифровими грошима. У придбання криптовалюти хочуть вкладати бюджетні кошти.

— Спочатку потрібно внести зміни в статут територіальної громади. Другий етап почнеться, коли отримаємо відповіді від СБУ, НАБУ, Нацбанку і Верховної Ради. Подали запит стосовно заборони чи обмеження у використанні бюджетних коштів із сегменту перевиконання на придбання криптовалюти, — додає Максим Голосний.

— Голова знається на комп’ютерних технологіях. Розбагатіти на цих грошах зможе, якщо активно ними торгуватиме або почне їх збільшувати. Для цього в селі потрібно встановити потужні комп’ютери, а це незаконно, — розповідає бізнес-консультант 41-річний Андрій Степановський. — Позитивний досвід роботи з електронними грошима вже є. Українка врятувала завдяки ним життя дитині. Їй у благодійний фонд перерахували криптовалюту. За кілька років та електрон­на одиниця суттєво подорожчала, її вартість зросла до восьми тисяч доларів. Цих коштів вистачило на операцію на серці.

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment