РАШИСТ ПОХВАЛИВСЯ ВІДРІЗАНОЮ ЖІНОЧОЮ ГОЛОВОЮ – УВАГА! ЦЕ ФОТО МОЖЕ ШОКУВАТИ!

Російський солдат із угруповання ДШРГ «Русич» позував на фото з відрізаною жіночою головою

Фотографію бойовика опублікували на Telegram-каналі угруповання, передає «ДС». Український журналіст і блогер Денис Казанський припускає, що фото було зроблено десь в Африці, або ж у Сирії.

Казанський додав, що бойовики «Русича» є ідейними неонацистами.

Після того, як публікація фото викликала резонанс у соціальних мережах, фото видалили з Telegram-каналу угруповання, проте скріншоти з Мережі нікуди не поділися.

Російський пропагандист Ростислав Поздняков уточнює, що на фото — саме сирійський пейзаж.

Казанський згадує, що російська влада та кремлівська пропаганда регулярно заперечує факти геноциду в Бучі та інших українських містах.

«Буквально ці ж люди потім б’ють себе в груди, доводячи, що «Буча — фейк», російські солдати такого зробити не могли, тощо», — пише журналіст у Telegram.

І навіть Поздняков не в захваті від публікації цього фото.

«Не знаю за яких обставин і за що ці голови були відсічені (може, це взагалі опудало), але все ж таки може не варто таке викладати, щоб не давати приводу ворожим ЗМІ?», — виправдовується пропагандист.

Нагадаємо, у жовтні 2023 року колишній «народний губернатор» Донецької області Павло Губарєв заявив, що після «перемоги» у війні Росія має збудувати концтабори для населення України.

Sharing is caring!

Send a Comment