Хто і за скільки ремонтує дорогу в м. Березань, що на Київщині

Як виявилось, це стало задачею з багатьма невідомими

Як відомо, з 1 січня цього року набрав законної сили Закон про децентралізацію системи управління дорожнім господарством. У зв’язку з цим Службою автомобільних доріг Київської області у розпорядження Київської обласної держадміністрації передано 6375,5 кілометрів доріг місцевого значення.

bezymyannyj1

За повідомленням прес-служби Служби автомобільних доріг (САД), функції замовника на виконання робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та експлуатаційного утримання доріг місцевого значення у Київській області наразі виконує Департамент регіонального розвитку та житлово-комунального господарства КОДА.

Певно, саме в силу виконання своїх функціональних обов’язків Департамент регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Київської обласної державної адміністрації 6 червня 2018 року підписав з ТОВ «Соді Ком» угоду на проведення капітального ремонту покриття проїзної частини по пров. Недрянський в м. Березань Київської області вартістю 1 млн. 422 тис. 501,60 грн.

bezymyannyj2

Засновниками ТОВ «Соді Ком» є Чернишов Євгеній Володимирович та Пілягіна Ольга Олександрівна. Основний вид діяльності товариства – будівництво житлових і нежитлових будівель:

bezymyannyj3

Що спонукало Департамент регіонального розвитку та ЖКГ Київської обласної державної адміністрації укласти договір на виконання робіт по капітальному ремонту дороги з даним товариством, залишається незрозумілим. Так само, як незрозумілою залишається ситуація з проведенням самого ремонту дороги по пров. Недрянський.

12 червня у соцмережі Фейсбук з’явилось повідомлення, де зазначалось, що кошти у розмірі 1 млн. грн. на капітальний ремонт пров. Недрянський за сприяння депутата Київської обласної ради Олександра Павленка будуть надані з обласного бюджету та ще 300 тис. грн. виконавець ремонтних робіт отримає з місцевого бюджету.

bezymyannyj4

Цю інформацію підтвердив і депутат Київської обласної ради, заступник міського голови м. Березань Олександр Павленко:

bezymyannyj5

Правда, у ролі підрядника він назвав іншу організацію – ТОВ «Трансстроймеханізація», засновниками якого є Петрук Володимир Володимирович, Петрук Світлана Володимирівна та Петрук Ілля Володимирович.

bezymyannyj6

А от з якої-такої нагоди березанці мають фінансувати капітальний ремонт по пров. Недрянський, віддаючи зі свого бюджету 300 тисяч гривень, коли договір на виконання робіт Департаментом регіонального розвитку та ЖКГ КОДА вже укладено та хто, врешті-решт, той ремонт проводить, громаді достеменно невідомо до цього часу.

Наталія КИРИЛЕНКО, власкор газети «Наша Версія»

Sharing is caring!

Send a Comment