Хто здав Гостомель? Хто винний в трагедії Бучі та Ірпеня?

Вітаємо всіх, хто любить Україну і кому не байдужа її доля! У суспільства все частіше і частіше виникають наступні питання…

Чому після доповіді директора ЦРУ Бернса про підготовку росіянами атаки на Гостомель з оборони аеродрому зняли 4-ту бригаду Нацгвардії і відправили до Луганської області саме напередодні вторгнення, що дозволило росіянам захопити аеродром Гостомель, Ірпінь, Бучу?

Чому дані прикордонної служби були достатньо переконливими, щоб прикордонники евакуювали свою документацію, але вище керівництво України:

• завчасно не провело евакуацію людей на маршрутах наступу рашистів?

• не провело збори оперативного резерву, збори сил ТРОз видачею зброї?

• не почало будівництво оборонних рубежів?

Чому, знаючи про точний час вторгнення та про його неминучість не було заздалегідь підірвано мости через Чонгар і Дніпро, враховуючи, що біля усіх мостів знаходились спеціально визначені військові підрозділи та обладнання для підриву?

Чому Повітряні сили були приведені у бойову готовність та отримали наказ на застосування зброї, а біля стратегічно важливих мостів через Чонгар, а також мостів через Дніпро у Херсоні та Каховці не було розгорнуто оборону?

Яка була мета антитерористичних навчань на Чонгарі, у яких брав участь президент В.Зеленський 12 лютого 2022 року, чому ці заходи не спрацювали у день вторгнення?

Чому влада не вжила жодних заходів щодо можливості і наслідків підриву окупантами Каховсьої ГЕС, хоча знала про таку можливу катастрофу ще в жовтні минулого року?

Хто за все це відповідає? На ці та інші питання дають відповідь журналіст і головний редактор Цензор.Нет Юрій Бутусов, блогер Джон Сміт та інші патріоти України.

А от якби Цензор.Нет детально, не приховуючи боягузство виконуючого обов’язки президента України Турчинова, розповів про здачу Криму в 2014 році, то журналісти і читачі НВ до кінця б повірили у чесність і неупередженість Юрія Бутусова.

Sharing is caring!

Send a Comment