Інформатаки Росії через Деркача є потужною агресією всередині України – Данілов

Секретар Ради нацбезпеки і оборони Олексій Данілов заявив, що всередині України відбувається потужна інформаційна агресія з боку Росії. Про це він заявив в ефірі програми «Право на владу» на каналі «1+1».

«Те, що ми сьогодні спостерігаємо, це один з елементів інформаційних воєн: вони дуже потужні, і багато людей на них не звертають увагу, але вони є, ці процеси всередині нашої країни. У нас дуже потужна інформаційна російська агресія всередині країни», – наголосив Данілов.

Він також зауважив, що з нею дуже складно боротися, оскільки Україна – не тоталітарна держава з вільним суспільством і каналами інформації, які «фізично неможливо закрити».

«Коли з’являється та чи інша інформація, її починають роздувати, роблячи з мухи слона, а на те, що днем раніше це була муха, вже ніхто не звертає уваги», – резюмував він.

Як відомо, після оприлюднення чергових «плівок Деркача» Служба зовнішньої розвідки також зробила заяву про інформаційні спецоперації РФ проти України.

«Активізація багатовекторної роботи країни-агресора в українському інформаційному просторі є визнанням ефективності роботи українських спецслужб та спробою використати Україну для зовнішнього впливу на перебіг політичних подій у світі. Українські розвідувальні та спеціальні служби розуміють зазначені виклики та консолідовані у своєму головному завданні – захищати національну безпеку України», – йдеться у заяві.

Раніше Петро Порошенко назвав «плівки Деркача» масштабною спецоперацією п’ятої колони Кремля проти України. «Через втягування у передвиборчу боротьбу в Америці вони намагаються підірвати двопартійну підтримку України Сполученими Штатами», – наголосив Порошенко.

Крім того, у штабі колишнього віцепрезидента США Джо Байдена відреагували на «плівки Деркача», назвавши їх «повністю відредагованими».

Корупція, диктаторські закони та спроба зірвати безвіз з ЄС: що відомо про одіозного екснардепа Андрія Деркача

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment