Ірпінці рішуче вимагають відставки міської влади

А тим часом депутати проводять сесію, заховавшись від людей

bezymyannyj2

Сьогодні зранку довкола Ірпіньради розгорнулися резонансні події. На 10-у ранку була призначена сесія міськради. За півгодини до цього на площі перед радою скликали на Громадську акцію «Приірпіння-Чикаго закривається» з вимогою відсторонення від займаних посад Карплюка, Христюка, Михальченко і заміну секретаря Ірпінської міської ради Денисенка.

bezymyannyj4

Акція відбулася, розпочавшись вчасно. Натомість сесія Ірпіньради несподівано була перенесена на восьму ранку. Вочевидь, не спроста. Провладна більшість злякалася народу – так розцінили цей трюк з перенесенням засідання громадські активісти та депутати-свободівці, які виступали на протестній акції. Тож, що відбувалося на сесії журналісти могли дізнатися тільки зі слів присутніх на акції, які стверджували, що там «розглядалися питання з дерибану і приймалися злочинні рішення». Вибачай, перелякана владо, але іншої інформації про засідання сьогоднішньої сесії наразі немає.

Є тільки фрагментарні відомості, що пройшла вона за 35 хвилин. Головував на засіданні Карплюк. Прийшло 18 депутатів. Тобто, загалом 19 присутніх – мінімально необхідна кількість для прийняття рішення. Словом, той випадок, коли кажуть: кожен голос вирішальний. Ще б мінус один присутній – і сесія б не відбулася. (Власне, ще не факт, що проведення даної сесії не оскаржать, і її рішення визнають нелегітимними). Була присутня скандально відома депутатка від «Нових облич» Наталія Лобода. Її виходу чекала Громада під радою, але, схоже, вона покинула приміщення із чорного входу.

Деякі депутати виходили після сесії через головний вхід. «Це депутат-зрадник від БПП», – кинув у бік Володимира Захлюпаного громадський активіст Євген Мельничук. Депутат підійшов до мікрофону, аби пояснити свою позицію, зазначивши, що сесія виділила 7 мільйонів на ремонт 13-ї школи (в якій директором працює Захлюпаний).

bezymyannyj5

У відповідь керівник інтернет-компанії «Бест» Олексій Зіневич зауважив, що це все кошти міського бюджету, який формується за рахунок платників податків, тобто нас із вами. Тож нічого з цього приводу робити піар. Далі у своєму виступі Олексій Зіневич провів аналіз наслідків діяльності нинішньої поки що влади. За час перебування Карплюка при владі збудовано більше мільйона квадратних метрів житла. Населення міста зросло із 45 до 85 тисяч. Чи можуть наш водопровід, електрична мережа, садочки і школи витримати такі перевантаження? Які б гарні педагоги там не працювали. Вони фізично не можуть приділити належної уваги усім дітям, яких понад 40 в одному класі.

Зіневич назвав чималий перелік висунутих прокуратурою звинувачень Карплюку та його заступникам, класифікувавши їх, як злочинців і шахраїв, й оприлюднив протизаконні схеми виведення бюджетних грошей і розкрадання ресурсів Громади.

Далі виступали представники різних громадських організацій та мікрорайонів Ірпеня. Люди, переважно новосели, обурювалися з того, що їм продавали житло начебто в зеленій зоні, а насправді вони опинилися в асфальто-бетонних джунглях.

bezymyannyj3

Депутат Київоблради від «Свободи» Ігор Домбровський у своєму виступі зазначив, що висунення звинувачень представникам Ірпінської влади – це важливий, але не остаточний крок у боротьбі за інтереси Громади. Потрібно ще довести справу до судового вироку, яким нинішніх можновладців «позбавити посад, а ще краще – посадити!».

Джерело: «Зоря Приірпіння»

PS: Підсумком акції стала Резолюція

bezymyannyj

 

Sharing is caring!

Send a Comment