Із коронавірусом в Ірпені Карплюк «бореться» з Лісабона

«Іноді достатньо полетіти в Лісабон, щоб побачити очевидне: в місті, яким ти керував 4 роки і де досі керують твої «боти», з медициною повна лажа, – так коментує у пабліку Фейсбук «Ірпінь Daily/Ирпень» Михайлина Скорик повідомлення на сторінці відставного мера Ірпеня Володимира Карплюка, в якому закликається до оголошення загальнодержавного карантину та висловлюється намір оголосити загальноміський карантин в Ірпені.

«У дитячій лікарні Ірпеня – пліснява на стінах і неробочі розетки, в дорослій поліклініці – черги, все за гроші, в Ірпінському стаціонарі в Бучі палати такі, що лікарі приймають пацієнтів у коридорах, бо ремонт зроблено лише там, закуплене і розпіарене обладнання неробоче, а інфекційне відділення стало «легендою» інтернету, бо гіршого в області, напевне, немає.

Тому давайте підтримаємо ідею Карплюка – накидаємо йому грошей на валютну карточку як голові інвестради Ірпеня. Бо за мільйонами гривень спущених на набережні від Боярки до Ірпеня на медицину не вистачає.

Ну і хай же він ще погуляє по Португалії до 23 березня – дати, якою він так погрожує МОЗу. На жаль, номер карточки Карплюк поки не вказав, але ми чекатимемо подальших інструкцій.

І головне: нехай кожен депутат Ірпінська міська рада 19 березня проголосує за те, щоб всі котельні медицини та освіти Ірпінського регіону опинилися в руках громадянської дружини Карплюка. Бо, реально, схоже, цій родині скоро не буде на що їсти купувати там за кордоном, раз на вірусі фандрайзити почали», – зазначає Михайлина Скорик.

Як раніше повідомляли ЗМІ, Володимир Карплюк кілька днів тому разом із відставним прем’єром Олексієм Гончаруком відбув до Лісабона.

Із цього приводу коментатори посту відверто глузують із інтернет-заяви Володимира Карплюка, ставлячи під сумнів адекватність та реальність її здійснення.

ДЖЕРЕЛО

Sharing is caring!

Send a Comment