Кам’янчани перші в Україні зможуть в online-режимі заборонити незаконну реєстрацію власного нерухомого майна

За часом процедура займає не більше 5-ти хвилин. Заборона діє протягом 10 днів. Після закінчення даного терміну процедуру можна повторити. Обмежень за кількістю повторень немає…

kamenskoe

Відповідний меморандум був підписаний 11 вересня в приміщенні Центру надання адміністративних послуг по проспекту Василя Стуса, 10/12.

Сторонами підписання документів стали Кам’янська міська рада в особі міського голови Андрія Білоусова і Головне територіальне управління юстиції в Дніпропетровській області в особі начальника управління Леоніда Маньківського.

Як зазначив заступник начальника Головного територіального управління юстиції щодо державної реєстрації Тимофій Дудін, нова послуга вперше впроваджена в Дніпропетровській області на базі трьох Кам’янських ЦНАП і поки не має аналогів в Україні. Вона допоможе зменшити ризики, пов’язані з незаконним заволодінням нерухомим майном шляхом маніпуляцій з реєстрацією.

«У разі, якщо у людини виникає підозра, що його майно може бути захоплено або вироблені якісь реєстраційні дії: розподіл об’єкта, об’єднання, виділення частини зі спільного майна та інші незаконні махінації, він може накласти заборону на здійснення реєстраційних дій, що стосуються його власного майна, яким або реєстратором по області, – сказав Тимофій Дудін.

Для того, щоб скористатися даною послугою необхідно через будь-яку пошукову систему зайти на портал державних послуг iGov, пройти авторизацію, через BankID або електронний цифровий підпис, внести реєстраційний номер і адреса нерухомого майна і скріпити заяву електронним цифровим підписом. За часом процедура займає не більше 5-ти хвилин. Заборона діє протягом 10 днів. Після закінчення даного терміну процедуру можна повторити. Обмежень за кількістю повторень немає.

Директор департаменту муніципальних послуг та регуляторної політики Кам’янської міської ради Марина Гурська відзначила, що на розробку проекту фахівцям потрібно місяць.

Источник: http://kstati.dp.ua/content/kamenchane-pervye-v-ukraine-smogut-v-online-rezhime-zapretit-osushchestvlenie-nezakonnyh

 

Sharing is caring!

Send a Comment