Каналам Newsone, «112 Україна» та ZIK Нацрада призначила перевірку через трансляцію зустрічі Медведчука з Путіним

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланову перевірку телеканалам Newsone, «112 Україна» та ZIK через трансляцію зустрічі одного з лідерів ОПЗЖ Віктора Медведчука зі своїм кумом — президентом Росії Володимиром Путіним. Про це йдеться у повідомленні Нацради. 

Зазначається, що заяви Путіна, які транслювали телеканали, вводили в оману глядачів і створювали враження начебто «добросусідського» ставлення до України. У Нацраді додали, що трансляція подібних зустрічей формує позитивний образ Путіна та загрожує національній безпеці України в інформаційному просторі.

Більш того, телеканали не роз’яснили глядачам, що заяви Медведчука, Путіна і «експертів», які брали участь у зустрічі, є упередженими та суб’єктивними. Нагадаємо, ці три канали входять до так званого пулу Медведчука, бо належать його соратнику Тарасу Козаку.

Що зараз з перевірками?

Нацрада від початку року вже призначила чотири перевірки телеканалу «112 Україна», однак до фактичного візиту на канал досі не дійшло — через коронавірус. Як розповідав нам секретар Нацради Юрій Зіневич, перевірки мали бути виїзними, але у зв’язку з карантином їх досі не провели. Тому регулятор планував провести безвиїзні перевірки і готує такий метод роботи.

Sharing is caring!

Send a Comment