Керівництво поліції Київщини продовжує покривати копів-костоломів та кримінальні штрафмайданчики (ВІДЕО+ФОТО)

cop4_ 7

Нагадаємо, що 10 липня 2016 року на дорозі, що пролягає Чернечим лісом під Києвом після третьої години ночі сталася дорожньо-транспортна пригода.

Автівка на зустрічній полосі таранила скутер. Постраждали двоє: 22-річна Валентина Терина і Богдан Юркевич, 18 років. Нетверезий водій «Опеля» і двоє його пасажирів залишилися неушкоджені.

Патрульні, які приїхали на ДТП, постраждалими не цікавилися, водія не допитали, місце ДТП не огородили, стояли і палили на узбіччі. Така бездіяльність дратувала друзів і односельців потерпілих. Більшість свідків вважають, що патрульні перебували у стані наркотичного сп’яніння. Останню краплю в обуренні молодих мешканців додала бригада швидкої, яка ретельно не оглянувши на місці постраждалих, стала грубо і небезпечно вантажити їх до машини. І, що не виключно, завдала шкоди, крім нестерпних страждань, дівчині з відкритим перелом ноги.

Неадекватні поліцейські повели себе відповідно, вдавшись до насильства, замість того, щоб поговорити і заспокоїти людей. Лейтенант Корж здійняв стрільбу з зброї, а його напарник Євген Кулик зламав щелепу жителю Ходосівки Дмитру Вечірку. До того ж неадекватні копи викликали іншу патрульну машину під надуманим приводом, немов «їх тут вбивають». Зі свого боку мешканці теж телефонували до поліції і просили прислати адекватних копів.

Журналісти НВ відразу звернулися до керівництва Києво-Святошинської поліції та Головного управління поліції Київської області та отримали коментар щодо методу роботи їхніх підлеглих, який ми згодом оприлюднили. Але вже зараз складається враження, що головна вимога до українських поліцейських – це уміння стріляти по людях на враження, ламати їм щелепи, одягати кайданки та сприяти знищенню доказів по кримінальним справам. Наприклад, шляхом можливого навмисного підпалу затриманного транспорту, який фігурував у вишевказанному ДТП та, можливо, попав під арешт на той самий штраф-майданчик у Боярці, де скоїлася пожежа й повністю згорів, що безсумнівно завдає збитків багатьом потерпілим, яким тепер буде дуже складно довести провину підозрюваних і отримати матеріальну і моральну компенсацію.

Минуло 2 місяці з дня ДТП, у якому через керування  іномаркою нетверезим водієм були скалічені та ледве не загинули двоє підлітків: слідство не ведеться, речові докази знищені… Окрім того, журналістів Наша версия не пустили на підозрілий штрафний майданчик, де сталася пожежа та згорів Опель, який скоїв ДТП. Журналісти викликали копів – і що?

 

Наша версия продовжує слідкувати за перебігом подій. Подробиці цієї ганебної пригоди за участю «реформованої поліції» ми повідомимо у наших наступних публікаціях…


Наша версія

 

Sharing is caring!

Send a Comment