Київські активісти влаштували майстер-клас громадянської зрілості екс-нардепу Дубовому

«НВ» вже писала про те, що Олександр Дубовий, коли ще був нардепом ВР від БЮТ, вирішив облаштуватися на Печерських пагорбах, буквально впритул до Національному ботанічному саду. В районі вулиць Мічуріна і Пирятинської (на самому початку Землянського провулка) зведено кілька резиденцій, пов’язаних з А. Дубовим і його дружиною Світланою. В одному з палаців мешкає сім’я Дубових. А в центрі кварталу розташований ще недобудований клубний будинок Renaissance Elite Apartments, який неприємно вражає своїми велетенськими розмірами і несмаком.

Миниатюра

Але щасливе життя цієї солодкої сімейної парочки базується на нещасті киян, ділянки яких приглянулися Дубовим. І тепер їх доля – цілодобово боятися виходити на вулицю і спати у верхньому одязі. Адже охоронці маєтку на Печерських пагорбах все частіше стріляють по людях. Численні свідки вказують, що охоронники озброєні автоматичною зброєю.

Щоб привернути увагу громадськості столиці та її влади до протиправних дій екс-нардепа Олександра Дубового, нещодавно і була проведена акція протесту з елементами флешмобу. Ця особа по-бандитськи відбирає у мешканців Печерських пагорбів земельні ділянки в центрі столиці. Підтримку місцевих мешканців Печерська у захисті їх прав ініціювало ВГО «Київське Віче».

ЗМІ мали змогу показати свідчення мешканців даного мікрорайону Печерська, котрих щоденно тероризують «тітушки» Дубового.

Світлана Дубова зробила бомжем 90-річного київського пенсіонера

Дубовий

В ході акції, до учасників якої прийшов і Олександр Дубовой, відбулося таке бліц-інтерв’ю.

Питання Олександру Дубовому:

– Кажуть, що на Вашу дружину записано 7 ділянок. Звідки у неї гроші на таку дорогу землю в цьому місці?

– Це наш сімейний бізнес. Ми будуємо і продаємо нерухомість.

Коломійцев

І тут не витримує і відчайдушно втручається в розмову 90-річний Олег Михайлович Коломійцев, який з вини сімейки Дубових став бомжем:

– Де мій будинок, де все моє майно, хто забрав ?! Що – Дубовой не знає? Тоді Дубова знає! Адже моя ділянка на неї оформлена…

Якщо над подібними фактами інших постраждалих від рейдерства екс-депутата ВР двох скликань юристи Дубового посміюються – бо довести наявність злочинів проблематично – то з ділянкою по Землянському провулку, 4 площею в 17 соток у них вийшла серйозна промашка. Господарем цієї ділянки якраз і є Коломійцев Олег Михайлович. Рейдери спочатку хотіли запроторити літнього чоловіка в психіатричну лікарню. Коли лікарі відмовилися лікувати здорової людини, люди Дубового пішли іншим шляхом. Після «щедрого спілкування» з чиновниками-рішалами з Київзему частина ділянки Олега Михайловича площею 7 соток раптом стала…належати Світлані Дубовій!

У червні 2015 року чиновники «схаменулісь» і повернули землю власнику. Але Дубовому це не сподобалося – і його посланці знову «перетерли» з чиновниками Київзему. В результаті земля у Коломійцева була забрана. І хоча 7 соток, на які претендує дружина Дубового, нині висять в повітрі, нібито як спірні, однак це не завадило Дубовому встановити на ділянці будівельні вагончики, в яких живуть будівельники.

З іншою ділянкою Олега Михайловича Коломійцева площею 10 соток відбулися ще більш цікаві речі. Влітку і восени 2015 року будинок і ділянку за допомогою нотаріуса Гаврилової (до речі, ця персона достатньо наслідила своєю «чорною» діяльністю) були продані. Як намагався пояснити і навіть стверджував юрист Дубового (який першим за хазяїна прийшов на зустріч з активістами) Олег Михайлович, мовляв, сам виписав довіреність на свого родича(?!)

Експерти СБУ зробили однозначний висновок, що підписи на довіреності були підроблені шляхом перемальовування підпису в паспорті! Але правоохоронні структури Печерського району столиці вдають, що нічого кримінального в цьому немає(?!)

Забудовник Дубовий руйнує історичний ареал Києва

 

 

Олена Єскіна, широко відома як фахова захисниця архітектурної культурної спадщини стародавнього Києва також поспілкувалась з рейдером Олександром Дубовим.

– Дозвольте Вас запитати?

– А ви хто?

– Я – депутат Київради 7-го скликання і громадський діяч, прийшла на цю акцію активістів столиці, щоб з’ясувати всі обставини справи. Про рейдерство мені вже достатньо багато й документально розповіли безпосередньо постраждалі місцеві мешканці. Все, що робиться на Печерських пагорбах, в полі зору моїх коллег по захисту архітектурної культурної спадщини столиці. Тож мене цікавить зараз від Вас відповідь на таке питання: щодо цього велетенського будинку у вас є погодження з управлінням охорони культурної спадщини і з Міністерством культури України? Оскільки ця місцевість є визначним історичним ареалом Києва і я бачу, що висота вашої споруди відносно куполів Києво-Печерської лаври не відповідає межам допустимих параметрів.

Хамовита й зверхня поведінка пана Дубового полягає навіть в тому, що він не дає нормально поставити запитання. Він весь час перебиває Олену Єскіну, робить спробу перевести розмову у вигідне йому русло.

– Дозвіл? Ну, мабуть, є. Це треба до будівельників звертатись. (Уявіть собі – яка вражаюча «компетентність» двічі екс-депутата Верховної Ради! Він – господар будинку, посилає запитати у будівельників. Та як ти їм «господар життя» скажеш – так вони і збудують).

– У вас є явне порушення законодавства, яке стосується саме цієї історичної місцевості, тому не могли вам надати дозвіл ні Київське управління охорони культурної спадщини, ні Мінкульт…

– Вам, що – архітектура не подобається? – чи то «вмикає дурня» Дубовий, чи й справді такий недолугий, що не второпає про що йде мова.

– Мене цікавить дозвіл на спорудження вашого будинку.

– Зробіть письмовий запит і вам дадут відповідь на всі ваші запитання, – цього разу вже «вмикає» бюрократа пан Дубовий.

Раніше «НВ» писала про те, що Дубовий страждає у спілкуванні блатним лексиконом, який свідчить про його інтелектуальну обмеженість і моральну ущербність. Нині ми ще раз переконалися у своїй правоті…

 

Черговий проект сумновідомого рейдера  на Печерських пагорбах побудують багатоповерхівки

 

Олександр Занемонський, який проживає в будинку по вул. Мічуріна, 42, досить докладно повідомив про рейдерську сутність пана Дубового на Печерських пагорбах.

– На вул. Мічуріна, 44 люди Дубового знесли будинок старенької жіночки площею в 45 кв. м. Вони купили документи на дерев’яний будинок, обкладений цеглою, площею 72 кв. м. І тільки буквально в січні-лютому 2016 року винесено перше рішення суду про накладення арешту на цей будинок і землю по вул. Мічуріна, 44. І в цьому рішенні зазначено, що в 1979 році будинок за адресою вул. Мічуріна, 44 згорів дотла, відновленню не підлягає і господарі, які продали представнику Дубового «попіл свого дому», отримали квартиру від держави. Тобто земля з того самого моменту перейшла в комунальну власність міста Києва. Але півтора року міліція мурижить цю справу і чекає невідомо чого.

Як тільки знесли будинок, вони зрізали дерева, викопали котлован, а зараз встановили там тимчасовий МАФ ЖЕКу «Печерські пагорби», засновником якого є Гречкосій Олександр Дмитрович. На нього ж оформлено ділянку Олега Михайловича Коломійцева – по провулку Землянський, 4. Тобто зв’язок більш ніж очевидний між цими двома ділянками. Хоча пан Дубовий має нахабство заперечувати це.

До речі, зараз Гречкосій, тепер переманює людей вступати в свій ЖЕК, щоб наживатися на жителях нашого мікрорайону. А головне, невідомо як вони почнуть розпоряджатися інформацією, яку вони отримають від тих, хто вступив до ЖЕК «Печерські пагорби» – адже в однієї з бабусь тут вже забрали ділянку на користь дружини Олександра Дубового – Світлани Віссаріонівни. Ясно, що мета у них одна – заволодіти якомога більшою кількістю земельних ділянок.

Довідка НВ

Як розповів кореспонденту редакції Олександр Занємонський по телефону, будинок й інші споруди Козлової Катерини Василівни (пров. Землянський, 7) несподівано згоріли. У цей час господиня будинку знаходилася в лікарні. Через півтора місяці після пожежі літня жінка померла від інсульту. Її дочка Люба зараз відбивається від наполегливих покупців з боку А. Дубового, і ні за що не хоче продавати ділянку з попелищем.

Що мене вразило, це місце на Печерських пагорбах на зонінгу нині обговорюваного проекту Генплану Києва відзначено як Ж-3 – житлове 3-ї категорії. Тобто подружжя Дубових планує будувати тут 25-поверхівки!

Хоча колишній депутат Київради від «Батьківщини» Володимир Семинога ще в 2009 році добився мораторію щодо захисту рідкісних рослин в Ботанічному саду, що забороняє приватизацію земельних ділянок в цьому місці. У зв’язку з цим нам, простим мещканцям цього мікрорайону, навіть свої халупи не дають приватизувати! Мовляв, тутешні мешканці засмічують, захаращують і взагалі не дають рідкісним рослинам рости в Ботанічному саду. Виходить, що такі монстри як Дубовой, дають розвиватися і всіляко сприяють рослинам?! Цікаво, чи сотні людей, яких вони поселять в свої 25-поверхівки, також дадуть добре виростати рослинам?

До речі, про приватизацію цього будинку Дубового. Йому не потрібна ніяка приватизація і нікого це не цікавить – скільки вже разів викликали міліцію ?! Наряд приїжджає, вислухає людей і їде. Ми хочемо, щоб колишній народний депутат жив за законами, які сам і приймав. Нас-то вони змушують жити за законами, а самі плюють на них!

Сусіди Олександра Дубового побоюються за свої життя

 

У своєму виступі Олексій Шишов заявив про загрозу фізичної розправи з боку Дубового:

– Шановні друзі, сьогодні ми провели акцію протесту проти дій рейдера Дубового. До всього тут сказаного я хочу додати, що стосовно мене і моєї сім’ї, а також мого підзахисного і підопічного Олега Михайловича Коломійцева назріває розправа. Буде це якщо не фізичне усунення, то як мінімум побиття, щоб залякати і таким чином усунути нас зі свого рейдерського і злочинного шляху. Ми вважаємо, що сьогодні Дубовой психологічно дійшов до такої межі, що здатний на будь-який злочин.

Констянтин Бєдовой на боці справедливості

 

Коли акція добігала завершення, взяв слово голова Київського обласного осередку Громадсько-політичного руху Валентина Наливайченка «Справедливість» Констянтин Бєдовой:

– До нас звернулися журналісти газети «Наша версія», знайомі нам ще з часів Врадієвської ходи. Напередодні вашої акції до мене звернувся Дмитро Федоренко і сказав, що активісти і представники масс-медіа побоюються провокацій, спроб фізичного нападу з боку тітушок від рейдера. На жаль, дійсно, останнім часом дуже багато насилля спричиняється стосовно журналістів та активістів громадських організацій. Тому ми вирішили відгукнутися на прохання наших соратників. – І тут Костянтин покликав усіх побратимів підійти ближче, аби «люди побачили, що ми – свої, а не якісь там тітушки». – У своїй більшості, – продовжив К. Бєдовой, – ці хлопці є учасниками бойових дій, здебільшого офіцери, нагороджені за участь в АТО, вони – нормальні і абсолютно законослухняні громадяни України. Ми приїхали, аби не допустити насилля, ми не є стороною конфлікту. По суті ми не вникали, що тут порушено і хто тут винен, скажу лише, що помпезнее і смішне – завжди поруч. Але своїм головним завданням ми бачимо, щоб все пройшло мирно і в рамках пристойності.

Слід зауважити, що коли громада сходилася на місце прведення акції, за активістами і медійниками з усіх майданчиків, дверних і віконних отворів величезної споруди пильнувало не один десяток пар неприязних очей з числа найманих паном Дубовим охоронців. І ми переконалися, що команда «Справедливості» під орудою Кості Бєдового таки добре підсобила нашій безпеці, за що ми щиро подякували всім хлопцям.

До речі, днями Україну облетіла звістка про замах на життя адвоката Олександра Погорілого, що стався на Одещині. Потім, щоправда, виявилось, що з адвокатом нічого не трапилось – то була ретельно підготовлена поліцією спецоперація. Що прикро, у замовника були зв’язки в правоохоронних органах Одеської області, тому одеські правоохоронці не брали участі в проведенні операції і навіть не знали про її існування.

На жаль, громадськість Печерських пагорбів так само мають усі підстави, доведені багаторічним досвідом, не довіряти правоохороням Печерського району столиці…

Cтас ЧЕРКАС

 

 

Sharing is caring!

Send a Comment