Терміново! Київські активісти знайшли місце поховання Олега Мужчиля (ФОТО)

В Києві незаконно поховали Олега Мужчиля (позивний «Лісник»).
Поховання з табличкою під №3139 від 06 липня 2016 року  знайдено на одному з кладовищ Києва серед десятків могил невпізнаних в морзі тіл.

13615438_1657229411267447_1104139768448576176_n
Нагадаємо, що знаючи про вирогідність можливості навмисного знищення тіла загиблого – уповноважені захисники і учні-буддисти неодноразово звертались до ГПУ, СБУМВС та в морг, з метою попередити про недопустимість кремації або поховання без їх дозволу, участі та дотримання традиції. Результат – вже відомий.
Що поховано? – Прах чи тіло – поки невідомо. І якщо перше – то ніхто і ніколи більше не побачить тіло Лісника. Про незалежну експертизу я взагалі не буду згадувати – написав в своєму Фейсбуці Ievgen Barannikov

1001896741

Довідка “НВ”

Олег Володимирович Мужчиль (відомий також як Дорже Жамбо Чойдже-лама, «друг Лісник», Сергій Аміров, народився 29 листопада 1965 у Донецьку, Україна — помер 10 грудня 2015 в Києві) — український релігійний діяч, буддист. Голова буддійського товариства «Ваджра». Майстер бойових мистецтв — мав вищу ступінь в бойових мистецтвах Сьоріндзі-кемпо та Кобудо. Ветеран другої чеченської війни на боці Ічкерії, розвідник-диверсант під час Російсько-української війни.

У «Фейсбуці» писав під іменем Сергій Аміров.

Від початку 1990-х років «Лісник» займався розвитком націоналістичного руху на Донбасі. Коли розпочалася московська агресія, займався диверсійно-розвідувальною роботою проти окупантів та місцевих заколотників-сепаратистів. З початку війни на Донбасі Мужчиль пішов розвідником у «Правий сектор». Він разом із бійцями громив бойові колони росіян, роблячи вилазки навіть у Ростовську область. За весь час російсько-української війни на передовій під керівництвом Мужчиля у бійців не було жодного загиблого. Саме його загін знищив «ДНРівських» ДАІшників у 2014.

Деякий час керував 1-м розвідувальним відділом Добровольчого українського корпусу «Правий сектор», але 31 серпня 2015 він офіційно заявив, що припиняє співпрацю з «Правим сектором».

У 1987 прийняв Прихисток в Трьох Коштовностях в якості мирського послідовника від Вчителя Дарма Доді, лами Іволгинського дацана «Гандан Даші Чойнхорлінг» (Бурятія) і став його учнем. У цьому ж році отримав посвячення в практики Школи Ньингма-па від іншого лами — Наставника Чойча Дорже. 20 травня 1989 прийняв від Наставника буддійське чернецтво Школи Ньингма-па.[4]

У 1991 очолив і зареєстрував першу в Україні соборну буддійську громаду — «Махасангха», У 1992 створив і зареєстрував три обласних буддійські громади Школи Ньингма-па — в Донецькій, Луганській та Харківській областях. У 1993 створив і став настоятелем першого і поки єдиного в Україні діючого офіційно буддійського монастиря — Шейчен-лінг — в селищі Ольгино Волновахського району Донецької області. З 1993 обраний Предстоятелем (Чойдже-ламою) Духовного управління буддистів України, в яке на сьогоднішній день входить більше десяти офіційно зареєстрованих буддійських громад в місті Києві, Донецькій, Запорізькій, Луганській та Харківській областях.

У ніч на 10 грудня 2015 в Оболонському районі Києва співробітники СБУ провели спецоперацію з припинення діяльності диверсійно-розвідувальної групи, у ході якої вбили ватажка ДРГ. У СБУ не називають імені загиблого, проте джерело в правоохоронних органах повідомило, що його звати Олег Мужчиль. Під час цієї спецоперації Олег Мужчиль вбив одного і поранив іншого бійця спецпідрозділу СБУ «Альфа».

Sharing is caring!

2 thoughts on “Терміново! Київські активісти знайшли місце поховання Олега Мужчиля (ФОТО)”

Send a Comment