«Київхліб» нехай продає соціальний хліб в усіх магазинах міста, а не засмічує столицю новими МАФами! – депутат Київради Олена ЄСКІНА

Депутат Київської міської ради Олена Єскіна повідомила про це киян на своїй сторінці на ФБ – https://www.facebook.com/olena.yeskina?fref=ts

Зокрема, вона написала: «Дякую Дмитру Білоцерковцю за реакцію на моє депутатське звернення та демонтаж ганебного кіоску «Київхліб» з газону на перетині вулиць Овруцька та Делегатський провулок. Але я ще чекаю на притягнення до відповідальності за протиправні дії посадових осіб «Київхлібу». Прошу також звернути увагу і на розташування інших кіосків цієї торгової марки у м. Києві та привести у відповідність до вимог чинного законодавства.

Друзі, будь-ласка, викладайте тут адреси з світлинами цих ганебних кіосків «Київхлібу», розташованих у зелених зонах та інших не передбачених для цього місцях, а я спрямую чергове депутатське звернення щодо їх демонтажу.

Я вже звернулася до Київського міського голови з питанням щодо перегляду доцільності існування програми з розміщення кіосків «Київхлібу». Нехай соціальний хліб, за своєю програмою, продають в усіх магазинах міста, а не засмічують столицю новими МАФами!»

 «Київхліб» нехай продає соціальний хліб-2

А тим часом директор Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища Київської міської державної адміністрації та комунального підприємства «Київблагоустрій» Дмитро Білоцерковець на своїй сторінці у ФБ – https://www.facebook.com/dbelotserkovets?pnref=story – пише: «Начали массовый демонтаж мафов не оплативших паевое участие в бюджет Киева в Шевченковском районе, несмотря на праздники и выходные с 8 по 11 мая демонтировано 44 киоска. Динамика демонтажа резко увеличена, что связано с глобальным увеличением мощностей, что позволит нам существенно увеличить скорость наведения порядка в Киеве. P.S. Так же по технической ошибке был демонтирован один киоск с информ талоном(проплатой в бюджет). Киоск будет возвращен».

Белоцерковец

Як і передбачав раніше Д. Білоцерковець, що з малими архітектурними формами (МАФ) — залізними кіосками — буде складніше, так воно і виходить. Але прийняте Київрадою рішення, що власники МАФов, встановлених до квітня 2013 року, заплатять до бюджету міста і продовжать працювати, а МАФи, встановлені після квітня 2013 року, будуть демонтовані – буде виконуватися неухильно. Також в обов’язковому порядку будуть демонтовані МАФи, що знаходяться в 20-метровій зоні біля станцій метро, біля переходів і зупинок суспільного транспорту.

 «Київхліб» нехай продає-2

«Київхліб» нехай продає-3

«Київхліб» нехай продає-6

 

«Київхліб» нехай продає-5

 

 

Sharing is caring!

Send a Comment