Кличко забув, що він мер, і вже почав президентську кампанію – Зеленський

Володимир Зеленський вважає, що в Києві ніхто як слід не займається інфраструктурою. Президент через СМІ рекомендував столичному градоначальнику Віталію Кличку приділити більше уваги проблемам столиці і свого оточення, і не займатися президентською кампанією на фальстарті. Сам же Зеленський вірить, що йдучи на другий президентський термін, не матиме серйозних конкурентів за президентську булаву. Про це КВ стало відомо з інтерв’ю президента Володимира Зеленського “ТСН”.

За словами Зеленського, у Києві ніхто “в правильному обсязі” не займається інфраструктурою. Президент вважає, що Віталію Кличку варто звернути увагу на проблеми столиці та своє оточення.

“Ми хотіли, і звертались до муніципального “Киевавтодору”, щоб нам, державному “Укравтодору”, передали всі центральні дороги та передали само головне – всі мости. Тому що, якщо упаде міст, не дай Боже, буде велика трагедія”, – сказав Зеленський.

“У Кличка є свої проблеми в столиці. Кличко – всесвітньо відома людина, йому треба позбутись людей зі свого оточення, які його “компрометують”, – додав президент. За словами Володимира Зеленського, у мера Києва “є відповідальність, важелі, влада і тому подібне. Він хотів, щоб ми допомогли? Ми готові. У нас зараз немає жодних стосунків. Він може думати, що ми переслідуємо його через політичну конкуренцію. Мені здається, що він забув, що сам вирішив почати президентську кампанію”, – заявив президент.

Також Зеленський відзначив, що в разі балотування на другий термін у нього немає жодного конкурента. “У мене немає ні одного конкурента. Мої конкуренти – це інфраструктура, війна, бідність людей. Це найголовніше. Це те, що буде мене наздоганяти, тому що я хочу це змінити”, – підсумував Зеленський.

У свою чергу, столичний градоначальник Віталій Кличко нещодавно зробив заяву в одному з інтерв’ю, що не вирішив – чи буде він балотуватися в президенти.

Навіщо з цього приводу взагалі спекулювати? А потім президент нервує. Я ж ні разу не говорив, що Кличко йде в президенти. А потім починаються обшуки, різні спекуляції, політики починають нервувати. Навіщо ви це робите?, запитував мер Києва.

Додамо, що Володимир Зеленський на пресконференції запевнив, що не вважає київського міського голову Віталія Кличка потенційним конкурентом на майбутніх президентських виборах.

Sharing is caring!

Send a Comment