Кого на зміну Зеленському, котрого прагнуть прибрати?

Діяльність наперекір президента України Володимира Зеленського наростає. Стрімко а також дуже вороже. Це безперечно. Обставини також зрозумілі. Певне виконавську безвольність. Таким (чином а теж не доведені до закінчення кримінальні справи за вчорашніми мародерам. Відсутні посадки найбільш одіозних, а також зухвалих vipів.

Інтеграція великого числа членів вчорашньої команди в нові органи уряд. Неповне застосування вчорашньої ідеології. Інфантильні завжди а також в тому числі і маячні внутрішні скандали. Коротше і крім цього, власну значимість представляє приватна динамічність наших досвідчених «старих політиків», що виряджаються в одягу нібито союзників Зеленського, але в самому процесі виявляють проблеми, якими неприємно його натаскувати. Тимошенко — за землі а також Нафтогазу. Аваков стійко лякає радикалами а також вулицею. Коломойський систематично формує чимало негативного інформативного шуму, що б’є згідно репутації президента. Etc.

Проте, ключове питання залишається: а що повинен в підсумку забезпечити цей рух? Прибрати Зеленського без виразної альтернативи «хто замість»? Нерозумно.

Забезпечити повернення у владу огидно оточення Порошенко? Це в принципі неможливо. Так як, всю цю помилково-пафосну братію на дух не переносить суспільство ні в якій формі. Самі вони, зрозуміло, всерйоз думають, що на щось ще впливають. Тому що дуже крикливі і відморожені. Але реально їх підтримує від 3-х до 8-ми відсотків в кращому випадку. Тобто рух заради отримання влади вигнаними не підходить.

Можливо, це рух заради того, щоб замаскувати вчорашні справи? І не потрапити під серйозні кримінальні розборки? Спроба перетворити все це в такий собі pr-спектакль без кінця і без будь-яких наслідків для потенційних фігурантів? Гарна причина. Але навряд чи б в такому типі движу (маскувальному) брало б участь настільки багато відвертих «корисних ідіотів», до сих пір слізно вірять, що вони п’ять порошенкових років будували тут ідеальну Утопію. А саме вони (корисні ідіоти — авт.) Масово і добровільно шерят, постять, лайкають, закочує істерики.

Зрозуміло, що є ті, які до сих пір отримують гроші за тиражування лайна. Якби не було корисних ідіотів, то все давно б заспокоїлося.

Чи може цей рух організовувати, скажімо так, умовна «Москва»? Адже їй максимально вигідно, щоб тут постійно відбувалося бурління говіння, ворушіння ідіотів і інші вуличні бійки. Але немає. Тому що Москва завжди фінансує якихось аутсайдерів (типу Медведчука). Тобто тих, хто реально має незначний вплив. І шум їх мізерний.

Що ж це за рух? Чому він наростає? Чому соціологія вже показує падіння «суспільного схвалення» з 57 до 37 відсотків?

На мій погляд все банально. Це типовий прояв відсутнього поки вміння визнавати ситуаційні помилки і приймати різкі кадрові рішення. Проштрафився — геть звідси. Голосно і боляче. Ну і безумовно — слабке медійне роз’яснення.

Ставка явно зроблена на пафосні позитивні формати, а не на виразну контргру.

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment