Колишній нардеп і «олігарх кагарлицького розливу» Володимир Бортник зайнявся рейдерством і викрав директора підприємства на Київщині

2 квітня 2015 року під стінами Київського обласного апеляційного суду зібралось більше сотні людей – переважно жителів села Липовець Кагарлицького району, що на Київщині. Нещодавно вони були свідками рейдерського захоплення ТОВ «Русава-К» колишнім народним депутатом Володимиром Бортником, який тепер веде себе зухвало і беззаконно.

Бортник

Колишній співвласник ТОВ «Русава-К» та екс-депутат Верховної Ради України І скликання Володимир Бортник

Зі слів протестуючих, прямо на їхніх очах Бортник із людьми, які назвали себе бійцями батальйону «Донбас», побили і відвезли в авто директора сільськогосподарського підприємства «Русава-К» Івана Калдіна.

Калдін

Викраденого чоловіка жорстоко побили, відібрали велику суму грошей та документи підприємства. Очевидці стверджують, що хотіли захистити порядного директора, але на них направили пістолети і пригрозили стріляниною: «Ми побачили, як Калдін лежить на землі і його б’ють ногами. Коли ми почали до нього бігти, то його закинули до мікроавтобуса і на ходу закрили двері. Його вивезли, тому що люди збунтувалися».

Ткаченко

Обурена власниця паю Тетяна Ткаченко, яка теж приїхала під суд, додала: «Була в нас різна влада, але такого ще не було, щоб при людях захопили людину. Але місцеві жителі всі знають ситуацію і підтримують свого директора Івана Калдіна, який кожному зробив багато добра».

Очевидно, що Бортник для реалізації свого рейдерського плану підготував команду досвідчених бандитів та злочинців.

У цій афері взяв участь генерал місцевого козацтва пан Кармацьких, який відомий своїм кримінальним минулим.

Кармацьких

Цього пана називають «генералом козацького війська у Кагарлику»

Колишній народний депутат керував цукровим заводом в Кагарлику, який призвів до банкрутства і розікрав, а тепер здійснює нову аферу. Його борг по невиплаченій заробітній платі становить 1 млн. 300 тис. грн. Бортник орендував у місцевого населення розпайовану землю і видавав на паї гроші або збіжжя з нового урожаю, тому що боявся порушити умови договору і втратити землю.

11094717_820355464701751_8061413851893689781_n

Громада Кагарлицького району запевнила, що буде добиватись правди та не допустить жодного рекету у своєму окрузі. Активісти пообіцяли: якщо не буде жодного втручання в ситуацію, що склалась, то це може призвести до хвилі обурення та ряду протестів проти злочинця-олігарха «кагарлицького розливу» Володимира Бортника.

Інф. “НВ”

Sharing is caring!

Send a Comment