Коломойський стверджує, що не має точок перетину з Аваковим в бізнесі

Ігор Коломойський зустрічався з главою Міністерства внутрішніх справ Арсеном Аваковим в день інавгурації президента Володимира Зеленського 21 травня. Про це сам Коломойський розповів в інтерв’ю відео-проекту УП «Чітко інтерв’ю», яке вийде на сайті і на Youtube-каналі «Української правди» у четвер увечері.

«Зустріч старих друзів. Два роки не бачилися», – відповів Коломойський на питання про мету зустрічі.

Як зав’язалася їхня дружба, олігарх описує так: «Бойова співдружність. Я з Аваковим не був знайомий особисто до 2014 року, поки він не став міністром внутрішніх справ, а я губернатором».

При цьому Коломойський стверджує, що не має точок перетину з Аваковим в бізнесі: «Ніколи не перетиналися, не перетинаємося. Поки він при посаді, швидше за все, і не будемо перетинатися. У нас навіть немає ніяких позначок. Ні бізнес-ідей, які б на сьогоднішній день могли б нас об’єднати. Навіть теоретично».

На питання, чи має Зеленський намір залишити Авакова на посаді глави МВС, Коломойський відповів: «Новий президент не має відношення до цієї посади. То які у нього можуть бути наміри в той чи інший бік, якщо він до цієї посади не має відношення?».

На ремарку про те, що, наприклад, «Слуга народу» може виграти вибори або увійти в більшість і подати кандидатуру Авакова на посаду міністра внутрішніх справ, олігарх відповів: «Безумовно».

Однак, на думку Коломойського, говорити про це – занадто рано: «Я думаю, що вони навіть не обговорювали це питання. До цього ще далеко. А яка буде коаліція – ніхто не знає».

«Чи вірю я в те, що вони візьмуть більше 50% і зможуть самостійно, не створюючи коаліцію, сформувати уряд? Це було б дуже сміливе твердження, скажімо так. Але мені здається, що якась коаліція все одно буде. З двох або трьох партій», – зазначив олігарх.

На питання про майбутнє Авакова і гепрокурора Юрія Луценка Коломойський припустив наступне: «Я думаю, що до виборів будуть нормально працювати, виконувати свої обов’язки. Якщо раптом не захочуть грюкнути дверима і піти в політику, або просто відпочити. Там працювати – не надто солодко. Це комусь здається, що там медом намазано».

Нагадаємо, Коломойський заявив, що привітав Зеленського з перемогою на виборах та вступом на посаду президента через SMS.

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment