Колишній активіст партії Шарія створив мережу підпільних телеграм-каналів

В’ячеслав Буртин отримував гроші від Шарія, Медведчука та одеського корупціонера Баранського.

У нашому змученому і пораненому війною суспільстві прийнято знаходити у ворога будь-яку ваду і потішатися над ним. Вже більше року, наприклад, нас розважає те, що росіяни як гарматне м’ясо активно використовують ув’язнених-вбивць, ґвалтівників, педофілів.

Щоправда, і в лавах ЗСУ часом трапляються далеко не моральні авторитети. Так, щоб змити гріхи довоєнного часу під парасольку армії сховалися колишні карні злочинці та відверті негідники-пропагандисти. Такі, як, наприклад, Владислав Буртин.

Ви, напевно, і не чули про Буртина, але він уже встиг прошмигнути у виборців під носом до Одеської обласної ради від партії Шарія. До виборів у місцеві органи влади Владислав Буртин активно крапав антиукраїнські матеріали на різних ресурсах, підігріваючи настрої у стилі «не все так однозначно» та старий добрий «рускій мір». Продовжив тримати агентурну мережу щодо поширення антидержавної риторики він і після 2020 року. Шарію, якщо ви ще пам’ятаєте, було все одно який політичний режим в Україні знищувати – Порошенка чи Зеленського. Можна не любити владу, активно та ефективно критикувати. Але у своєму «мочилові» шарійці не знали граней і виходили далеко за береги здорової опозиції.

Буртин отримував фінансування на своє медіакілерство не лише по лінії «кульки». Вкладалися у розхитування соціально-політичної обстановки на Одещині і Віктор Медведчук з Віктором Баранським. Баранський, до речі, після 24 лютого 2022 року, не подавши ні звуку, «розчинився» у стамбульських вуличках. Замовк, на перший погляд, і депутат Буртин. Проте його дітище продовжує розвиватися. Телеграм-канали, що хвалять російську окупацію та поливають брудом місцеву та центральну владу України, – лише верхівка айсберга. Про його роботу на країну-агресора напишемо у наступній частині розслідування.

Але питання залишається відкритим: чи повернеться Владислав Буртин у статусі «героя» і під виглядом нової особи штурмуватиме владні кабінети? Або правоохоронці, нарешті, розплющять очі й ізолюють шарієвця подалі від нормальних громадян.

Sharing is caring!

Send a Comment