Командою Deutsche Bahn Укрзалізниця посилить управління пасажирськими перевезеннями

АТ «Укрзалізниця» і Deutsche Bahn Engineering & Consulting уклали договір консалтингу в сфері пасажирських перевезень. Німецька компанія допоможе Укрзалізниці розділити пасажирські перевезення від вантажних і забезпечити ефективне управління ними.

Договір передбачає налагодження планування і розвитку пасажирських залізничних перевезень, оптимізацію закупівель та оновлення рухомого складу, повідомляє залізничний журнал Railway Supply з посиланням на УЗ. Консалтинг є першим етапом співпраці, який буде реалізований до кінця 2021 року.

Після його успішного впровадження на другому етапі Укрзалізниця залучить команду менеджерів Deutsche Bahn для безпосереднього управління пасажирськими перевезеннями в 2022 році.

Deutsche Bahn з рекордним збитком майже в 6 мільярдів євро в 2020 році

Експерти DB E & C повинні визначити обсяги перевезень і орієнтовну потребу Укрзалізниці в капітальних інвестиціях на оновлення рухомого складу для використання цих даних в моделі суспільно важливих перевезень (PSO).

Виконавець послуг також проведе оцінку перспективи закупівлі і виробництва пасажирського рухомого складу – регіональних електропоїздів, дизель-поїздів, вагонів для нічних поїздів – і можливості виробництва такого рухомого складу в рамках міжнародної кооперації за участю українського виробника.

Як повідомлялося раніше, в серпні 2021 Укрзалізниця і DB Engineering & Consulting почали співпрацю з розробки нової стратегії енергоефективності компанії.

Sharing is caring!

Send a Comment