Комбат Береза врятує Дніпропетровщину від наркомафії (ВІДЕО)

27 січня 2018 року у селі Грушуватка П’ятихатського району Дніпропетровської області було скоєно тяжкий злочин – зухвале потрійне вбивство, інформація про який чомусь загубилася у інформаційному просторі, не дивлячись на те, що трьох підозрюваних Романа Шкуренка  – 21 рік, Владислава Єгорова – 22 роки, Андрія  Леленка, 38 років затримано, досудове слідство триває, а надзвичайна подія обростає версіями.

Особливо дивною виглядає байдужість ЗМІ до резонансного злочину  з огляду на те, що до нього, що не виключено, прямо чи опосередковано може бути причетним легендарний комбат – латифундист, діючий народний депутат ВР Юрій Береза.

Так, 27 вересня Індустріальним судом м. Дніпро розглядалось подання місцевої прокуратури про обрання (зміну, продовження) запобіжного заходу підозрюваному Андрію Леленку, колишньому підлеглому комбата та співвласнику одного з приватних сімейних бізнесів нардепа Берези. Підозру Леленку  було вручено 7 червня 2018 року.

Команда журналістів «Нашої версії» виїхала на місце самої події, потім здійснювала відеозапис  судового засідання та, поспілкувавшись із наляканими жителями вказаного населеного пункту, правоохоронцями, адвокатами підозрюваного Леленка та Юрієм Березою, вважає, що мотивів, як і версій скоєного злочину могло бути декілька.

Зокрема, за однією з версій, опублікованих 21 серпня 2018 року у ЗМІ на сайті «Голос.UA» та «Аргумент», начебто саме нардеп Береза, командир батальйону спецпризначення «Дніпро – 1», віддав наказ стріляти на ураження у випадку, якщо будь – який холоп посміє перетнути встановлені ним кордони на колишніх громадських угіддях у 30 000 га, якими володіє сім’я латифундиста. І тому його охоронці вбили односельчан, які ніби – то знаходились на землях Берези.

За версією, озвученою комбатом особисто на камеру «Нашої версії», трагедія могла статися із – за суперечок між невідомими особами, які контролюють наркотрафік з чи до Кривого Рогу. Так як один з убитих був мешканцем саме Кривого Рогу. При цьому нардеп Береза чомусь виявив бажання взяти на поруки Андрія Леленка, підозрюваного у організації вбивства, зокрема у постачанні зброї. На багаторазове запитання журналістів про те, що спонукає комбата брати на поруки особу, яка підозрюється у скоєнні умисного вбивства, аргументованої чи хоча би частково логічної відповіді від Юрія Берези журналісти не почули.

Три адвокати підозрюваного Леленка таки домоглися у суді пом’якшення запобіжного заходу для нього з утримання під арештом на носіння електронного браслету. Доля інших підозрюваних на разі невідома, однак наше видання разом з журналістами інших видань відслідковуватиме ситуацію до її завершення та повідомлятиме читачів про подальший розвиток подій.

Повертаючись до особи Юрія Берези, варто зазначити, що надбавши захмарну кількість земель, від започаткував на Дніпропетровщині, а може і не тільки там, процвітаючий аграрний, ресторанний та охоронний бізнес. Якщо допустити, що сумнівно, що нардеп – комбат отримав свої угіддя абсолютно законно, прозоро і на вигідних для громади умовах їх орендує або викупив, значно поповнивши місцевий бюджет, то все одно цифра у 30 000 га, опублікована ЗМІ, вражає.

Не хочеться проводити паралелі  з поведінкою та подальшою долею колишнього нардепа Лозинського, який, власне, відібрав життя у бідняка, що посмів виловити рибину у ставку, який належав раніше громаді.

Але ж не виключено, що селяни, які біднішають з кожним днем із – за таких щасливих ситих  «берез», могли порушити кордони тепер вже не їхніх громадських земель, щоби не вмерти з голоду.

На жаль, за останні роки в Україні зросла кількість поголів’я цинічного кривавого бидла, яке прикриваючись як не мандатом нардепа, мантією судді, попа, липовими регаліями героя або учасника АТО, грабує та вбиває співгромадян.

Натиривши неймовірну кількість нашої з вами рідної землі, привласнивши надра, і ба, навіть, комерційні і не комерційні батальйони, вони вважають, що будуть панувати вічно та безкарно знищувати навіть фізично кожного, хто не вписується в їхнє бачення сьогодення.

Дуже хочеться сподіватися, що Юрій Береза – не один з таких, а дійсно порядна, чесна і не заплямована людською кров’ю особистість, яка своїм безумовним авторитетом та можливостями  всебічно сприятиме слідству і журналістам у встановленні  істини у резонансному потрійному вбивстві, надасть детальну інформацію про тернистий  шлях свого збагачення  та відмовиться від ідеї взяття на поруки підозрюваного Юрія Леленка.

Якщо ж комбат добре обізнаний з приводу переділу ринку наркотичних речовин, то кому ж, як не йому, під силу  втрутитися в ситуацію та захистити Дніпропетровщину від наркотичної отрути.

 

Sharing is caring!

Send a Comment