Коментатор жорстко розніс «1+1» за серіал про Поворознюка: «Він ще буде народним депутатом, якщо не пристрелять»

Відомий український футбольний журналіст Роберто Моралес, який зараз служить у ЗСУ, відверто висловився про президента Інгульця Олександра Поворознюка та серіалу «СМТ Інгулець».

Роберто Моралес зізнався, що відчуває негативні емоції щодо Олександра Поворознюка.

«Він поганий персонаж. Він уже не викликає у мене великих емоцій, але огида не минула, а посилилася.

Просто я не можу щоразу, коли чую слово «Поворознюк» – плюватися. 33 мільйони на цього «поровозу» чи «свиновозу» – смішно звучить».

Журналіст вважає, що ідея серіалу “СМТ Інгулець” належить не президенту однойменного клубу, а каналу “1+1”.

«Але цю ситуацію створив не Поворознюк. Насамперед її створив холдинг «плюсів». Вони його розкрутили! Гівно порівняно з Поворознюком – це ще якісний продукт».

Моралес не виключає, що в майбутньому Поворознюк може досягти успіху в політиці.

«Поворознюк залишився таким самим, як і 10 років тому, а ті, хто його розкрутив – роблять страшну річ. Повірте, Поворознюк ще буде народним депутатом України, якщо не пристрелять», – сказав Моралес в ефірі телеграм-каналу «ТаТоТаке».

Нещодавно у мережі вибухнув скандал після того, як фірма Юрія Горбунова виграла тендер на 33 мільйони гривень на зйомку серіалу «СМТ Інгулець».
Серіал розповідає про айтішників, які, за сценарієм, під час війни біжать із Харкова до села на Кіровоградщині, де всім керує фермер Паровоз на прізвисько «Батя». Багато хто вважає, що його прототипом став аграрій та президент Інгульця Олександр Поворознюк.

Sharing is caring!

Send a Comment