Комуніст Калєтнік через суд намагається повернути 14 га Бучанського лісу

В Ірпінському міському суді 5 лютого відбудеться розгляд справи за позовом матері колишнього Першого заступника Голови Верховної Ради України Ігоря Калєтніка, родина якого намагається повернути у власність незаконно отримані 14 га лісу в Бучі

Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина” з посиланням на сторінку активіста Віктора Бархоленка у Facebook.

У повідомленні зазначено, що в Ірпінському міському суді буде слухатися справа за позовом Калєтніка про перегляд рішення Ірпінського суду від 2014 року та відповідно постанови Верховного Суду України від 2015 року щодо встановлення статусу Бучанського лісу повернення позивачу 14 га землі в межах “Бучанського “Межигір’я”.

Нагадаємо, що правоохоронці розслідують факт незаконної передачі 14 га землі в Бучі колишньому першому заступнику голови Верховної Ради Ігорю Калєтніку. Тоді земельні ділянки через підставних осіб отримав дід Калєтніка Василь Кирган.

Як повідомляв “Цензон.НЕТ“, 17 жовтня 2014 року Ірпінський міський суд Київської області витребував цю землю на користь держави. Встановлено, що ділянки лісового фонду були незаконно віднесені до житлової та громадської забудови. Апеляційний суд Київської області 6 лютого 2015 залишив рішення Ірпінського міськсуду без змін. Однак наприкінці лютого, судове рішення про витребування у сім’ї Ігоря Калетника 14 га лісу в місті Буча Київської області було зупинено ухвалою Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ.

Пізніше Вищий суд підтвердив незаконність відчуження лісової ділянки. Але Бучанська міська рада і представник спадкоємця покійного Василя Киргана подали скарги до Верховного Суду.

Останній відмовився переглядати рішення судів попередніх інстанцій, вказавши на правильну оцінку всіх доказів.

Варто додати, що на сайті Ірпінського міського суду дійсно повідомляється про розгляд справи 367/4187/14-ц 5 лютого, де заявником є Галина Калєтнік.

Джерело

 

Sharing is caring!

Send a Comment