Конфлікт інтересів у діях депутата Березанської міськради виявило НАЗК

Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду 2 протоколи стосовно депутата Березанської міської ради за порушення законодавчих вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

konflikt-2

Так встановлено, що депутат Березанської міської ради Київської області Володимир Лук’яненко на засіданні міської ради публічно не повідомив про наявність у нього реального конфлікту інтересів та взяв участь у голосуванні за рішення щодо зниження розміру орендної плати за землю для ТОВ «Привокзальний ринок», керівником якого на момент прийняття рішення була його дружина.

Нагадаємо, що відповідальність за неповідомлення особою у встановлених законом випадкахта порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів передбачена частиною першою статті 172-7 КУпАП, а за вчинення дій чи прийняття рішень в умовах такого конфлікту інтересів – частиною другою цієї статті.

Складення протоколу і направлення його до суду не означає визнання особи винною у вчиненні правопорушення, а є підставою для провадження у справі про адміністративне правопорушення у судовому порядку.

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment