Конституція України – реальна дія чи лише декларація?

В країні, де за 30 років відбулося два Майдани і стоїть на межі третього, юристи і політики стверджують, що українська Конституція найкраща у світі. Якщо вона така добра, то чому ми живемо, як на вулкані, чому багато українців емігрують, виїжджають з країни, порушуються наші права?

Якщо зламався автомобіль, ми йдемо до автослюсаря і він його ремонтує. Якщо болить зуб, ми йдемо до стоматолога і він нам його лікує. Не працює Конституція, українські юристи кажуть, що це декларативний документ. Коли їм вигідно, вони переводять базовий закон України у статус декларативного!
У частині, де народні депутати юридично не відповідають за прийняті закони – Конституція працює. Президент подає кандидатуру Генпрокурора на затвердження Верховної Ради, підписує закони, призначає суддів на посаду – Конституція працює. А коли порушуються права громадян – вона декларативна!
Навіщо нам така армія юристів, яка не виконує своїх обов’язків, не удосконалює законодавчу базу країни, не пропонують суспільству адекватні рішення виходу з політичної кризи? Майдани – це народне “лікування” зубного болю, зламаного автомобілю, це боротьба з ВАШИМ НЕПРОФЕСІОНАЛІЗМОМ!
Українці повинні усвідомити, що закони працюють так, як їх прописали. Якщо щось не працює, то це “творча задумка режисера”. Якщо країну систематично лихоманить, немає стабільності, на керівні посади потрапляють тільки негідники, не панує справедливість, порушуються права громадян, то у нас НЕ МОЖЕ бути найкращої Конституції у світі.

Sharing is caring!

Send a Comment