Координаторів “Стоп корупції” Романа Бочкалу та Богдана Хмельницького викликає громадськість

Громадськість Києва хоче почути пояснення від координаторів ГО “Стоп корупції” щодо їхньої діяльності на ринку видобування піску.

Зокрема, ГО “Бюро з питань захисту екології та здоров’я” запрошує керівників та членів громадських організацій м. Києва взяти участь у роботі круглого столу на тему: “Проблемні питання розвитку громадського антикорупційного руху”.

Відповідне оголошення з’явилося у мережі Фейсбук.

При цьому організатори заходу запросили координаторів ГО “Стоп корупції” Романа Бочкалу та Богдана Хмельницького особисто взяти участь у роботі круглого столу. На думку Організаторів, учасникам заходу буде цікавий досвід роботи “Стоп корупції” з “браконьєрами” і “нелегалами” на ринку видобування піску.

Учасникам круглого столу пропонуються наступні питання для обговорення:

1. Взаємодія громадських організацій з правоохоронними органами у протидії екологічним злочинам.

2. Етика стосунків антикорупційних організацій із засобами масової інформації.

3. Запобігання участі громадських активістів у корпоративних конфліктах та недоброчесній конкуренції суб’єктів господарювання.

Нагадаємо, що раніше керівник Бюро з питань захисту екології та здоров’я Михайло Бурда заявив про те, що ГО “Стоп корупції” не припинила діяльність жодної нелегальної точки з видобутку піску, а лише імітує “громадську діяльність”.

Круглий стіл відбудеться 16.10.2017 р. в Українському домі за адресою: м. Києв, вул. Хрещатик, 2; початок: о 10.00.

З питань участі у круглому столі звертатися за телефоном: 068 522 10 22.

khmelnitskiy_cprava

Sharing is caring!

One thought on “Координаторів “Стоп корупції” Романа Бочкалу та Богдана Хмельницького викликає громадськість”

  1. Може нам із Глухова завітати, щоб поспілкуватися зі СтопКором? Щось вони не виявили бажання боротися з нелегальним видобутком піску в Глухові!

Send a Comment