Корчинський про огидну корупцію воєнкома з Одещинни Євгена Борисова

Правоохоронці перевіряють спосіб життя та статки скандального військкома Одещини Борисова. Інформація перевіряється в рамках кримінального провадження, відкритого за фактом можливих зловживань Борисова на посаді під час призову військовозобовʼязаних.

Процесуальне керівництво у справі здійснює Одеська спеціалізована прокуратура у сфері оборони Південного регіону.

Начальник Одеського обласного територіального центру комплектування Борисов наразі відсторонений від посади та від виконання своїх службових повноважень.

Воєнком Євген Борісов має новий будинок в Іспанії. Недавно купив. Ну, як купив — мама купила. У них у всіх, поки вони тяжко на державу струячать, мами і дружини заробляють і вкладаються в ліквідні активи.

Дружина воєнкома виїхала за кордон. В Іспанію. Зняла квартиру. Адресу, договір оренди, вартість комунальних платежів — все вже оприлюднено. Якихось 5 тисяч євро в місяць платить дружина воєнкома за тишу і спокій. Можуть собі дозволити. Бізнесмени ж. Притому, всі.

А сам пан воєнком, під час дії воєнного стану, з 22 грудня 2022 по 18 січня 2023 року, відпочивав за кордоном. Де? Так — в Іспанії ж. 28 днів — скільки там того відпочинку?

Цей пан приймав у власність нерухомості у місті Марбелья (провінція Малага, Королівство Іспанія), оформленого тижнем раніше, 15 грудня 2022 року, на його матір — пенсіонерку Борисову Надію Семенівну.

Будиночок не такий вже й шикарний. І не сказати, щоб дуже новий. Аж в 2017 році побудований. І площею всього-навсього у 857 квадратних метрів. Не у дві ж тисячі! Та і хотіли за будинок 4 400 000€, а пани сторгувалися за 3 960 000€. Молодці які.

Мама — пенсіонерка у Борисова — бізнесвумен. До війни прибутки ТОВ Юг, де вона засновниця і беніфіціарка, становили 800 000 гривень. На трьох. Тому на таку хату спокійно можна було заробити. За 33 роки приблизно.

Операцію з нерухомістю супроводжувала росіянка Ірина Спірідонова, яка обслуговує всі операції російських клієнтів у згаданому регіоні. Жодних натяків, ну що ви. Наш воєнком не може ж представляти жодного інтересу для спецслужб рф, наприклад.

А, ну іще по дрібницям. Перша дрібниця. Дружина обласного воєнкома вже у 2023 році купила офіс з терасою у престижному кварталі Golden Mile за адресою: Av. Bulevar Príncipe Alfonso de Hohenlohe, 8, 29602 Marbella, Málaga, Spain.

Друга дрібниця. Вєнком ще авто завіз — Mercedes Benz G63 AMG 2022 року випуску. Гуманітарний вантаж, сказав. Для потреб армії. Ну, ми і не сумніваємось, що у Бахмуті саме на таких підвозять снаряди.

Третя дрібниця. Військового комісара Одеської області, полковника Євгена Борисова 2 квітня 2022 року нагородили орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня. Відомо, що цю нагороду він отримав, поки лежав в госпіталі. А опинився в медичному закладі ще до війни і не отримав жодної бойової травми.

Четверта дрібниця. Кажуть, що в Одесі найдорожчий “білий квиток”. А всі показові пакування чоловіків на вулиці мають на меті стимулювати чоловіче населення до вирішення питання з мобілізацією і по суті.

Начальник Одеського військкомату Євген Борисов продавав по 5 тисяч євро “білі квитки”, а також крав на забезпеченні військових. Це дало йому змогу придбати віллу в Іспанії вартістю 3 млн. 950 тисяч євро для своєї матері-пенсіонерки та офіс для дружини за 2 млн. євро. Євген Борисов був призначений військовим комісаром Одеської у липні 2019 року. До цього він обіймав посаду військового комісара Малиновського військкомату міста Одеси.

 

Sharing is caring!

Send a Comment