Корумповані служителі Феміди з Новоселицького райсуду Буковини сфальсифікували справу проти АТОвців і пресують адвокатів на замовлення судді Желіка (ВІДЕО)

Чернівчани продовжують ділитися інформацією про потерпілих – подружжя Желіків. А колега Його честі остаточно переконав нас, що авантюра з імітації пограбування цілком в дусі цінностей папаші Желіка. Розповідають про хабарі Желіку, про те як скидалися в Хотинському районі на «дорогуще ружжо у презент», обережно натякали на незаконні рубки лісу, в про рішення щодо лісових угідь. Усім дякуємо, але, на жаль, ми в цьому проекті не займаємося розслідуванням злочинів вічного голови Чернівецького господарського суду, хай ним займаються компетентні органи, вже пора! Ми лише вивчали особистість папаші Желіка на предмет – чи міг би він піти на імітацію пограбування, переконалися – міг. В цій частині звучать останні слова хлопців перед винесенням вирока. Безглузда і бездарна атака Новоселицького суду на адвоката О. Ноцького. І нарешті з’являються бразильські пожежники. Подробиці: Резонансний суд в Чернівцях з нібито «пограбування» у 2017 році подружжя юристів Желиків, вона – підприємець, а він – голова Чернівецького господарського суду. Звинувачуються добровольці-атошники: Богдан Козубаль, Михайло Бальберт, Максим Каленюк і його друг Олександр Якушик. Фахівці і активісти вважають справу сфабрикованою. Хлопці своєї вини не визнали. В кінці лютого 2020 року Новоселицький районний суд Чернівецької області виніс вирок. Наразі добровольці очікують на апеляцію, яка перенесена на 28 травня 2020 року в Івано-Франківський апеляційний суд.

Не дивно, що Кваліфікаційно – дисциплінара комісія адвокатури,  завдяки тиску судді Чернівецького господарського суду Желіка,  прийняла в провадження безглузду скаргу відносно адвоката Ноцького. Ми уважно слідкуємо за ситуацією. Про розвиток подій Ви, наші друзі і підписники, дізнаєтесь з наших подальших публікацій.

Наша версія

 

Sharing is caring!

Send a Comment