Корупція в закупівлі житла для військових, майже в мільярд гривень: за гранню здорового глузду

Непрозорі тендери, протидія журналістам і громадським діячам, фактичний зрив Держпрограми забезпечення військових житлом, — такі реалії нашого часу…

На сайті «Нашої версії» читайте попередній матеріал на цю тему: «На замітку волонтерам: чого боялася пані Шраменко, що не допускаючі журналіста на проведення тендеру на закупівлю житла для учасников АТО?»

http://n-v.com.ua/na-zamitku-volonteram-chogo-boyalas-pani-shramenko-ne-dopuskayuchi-zhurnalista-na-provedennya-tenderu-na-zakupivlyu-zhitla-dlya-uchasnikiv-ato/

 456654

Ступінь корупції в системі закупівлі житла для українських військових просто вражає, йдеться про багатомільйонні цифрах, хто на цьому наживається в період війни і про самих схемах, йшлося на прес-конференції яка пройшла в інформагентстві УНІАН.

Учасники заходу розкрили факти зловживань посадовцями Департаменту капітального будівництва Міністерства оборони Украъни (ДКБ МОУ) при проведенні тендерів, про перешкоджання журналістам у їхній законній професійній діяльності, маніпуляцією з цінами на житло в регіонах України та ін.

ПОВНЕ ВІДЕО:

«Коррупция в закупке жилья для военных, почти в миллиард гривен»

 Йшлося про те, що в ДКБ МОУ, використовуються схеми з протягування «переможців» тендерів, які продавали житло за завищеною ціною і навіть значно нижчої якості, ніж було потрібно в тендерній документації.

Якщо раптом тендер виграв чесний конкурсант, з більш низькою ціною і кращою якістю, то до нього посадовці з ДКБ МОУ застосовували шахрайські методи стягнення грошей, зокрема, з використанням судів і прокуратури.

Також були продемонстровані відеокадри, що свідчать про жахливий стан купленого житла зокрема, на Львівщині ще й за дуже завищеною ціною.

За даними фактами після візиту журналіста і представника громадськості військова служба правопорядку провела розслідування і винесла вердикт про наявність ознак корупції в діях керівництва Департаменту капітального будівництва міністерства оборони.

Учасники розповіли про ганебний разі перешкоджання журналісту особисто директоркою ДКБ МОУ пані Шраменко і відповіли на запитання: чого ж боялася чиновниця, не пускаючи на нібито «відкритий» конкурс в 950 млн. Грн .. репортера? За даним фактом було зачитано висновок медіа-юриста про незаконність дій чиновниці Шраменко.

Учасники прес-конференції звернулися до медіа-спільноти з проханням максимального освітлення всіх тендерів, особливо де є ознаки корупції, а в разі порушень — проводити журналістське розслідування.

Ключи-2

Також Ігор Рудич, незалежний журналіст, інформкоордінатор офіцерської громадської ініціативи «ЧИСТІ ПОГОНИ» звернувся до Генерального прокурора України, з вимогою провести розслідування дій посадових осіб ДКБ МОУ, зокрема пані Шраменко за виявленими актам зловживань.

У свою чергу, керівник ГО «Доступне житло — Київ», Євген Пінчук представив механізм як Міноборони може закуповувати житло для військових, зокрема, для учасників АТО за цінами навіть нижче собівартості.

На закінчення голова громадської організації «Союз безквартирних офіцерів Київського гарнізону» Сергій Самарцев підсумував ситуацію і повідомив про проблеми у забезпеченні житлом сімей військовослужбовців.

Документи:

Безымянный1

Безымянный2

Безымянный3

Безымянный4

Безымянный5

Олексій ВОРОНЦОВ

Sharing is caring!

5 thoughts on “Корупція в закупівлі житла для військових, майже в мільярд гривень: за гранню здорового глузду”

  1. Это какое то извращение. Клептоманка-чиновница ворует для воровского кодла. После Майдана и всех жертв – это мерзкое придательство.Кто крышует эту Шматко-Шраменко? Неужели шеколодный король не видит, что в его бочку шеколада плеснули ведро отборного говна.

  2. Ми військові заслуговуєм кращого ставлення до себе. Ця продажна-злодійка Шраменко харчується нашими кревними. Із-за таких як вона ми втрачаємо наші території і побратимів. Ми їй цього не пробачимо.

Send a Comment