Корупційні танці навколо пунктів обігріву

Про публічні «розбірки» між Кличком і «слугами» щодо питань організації у столиці пунктів обігріву (так званих «пунктів незламності») розповів Юрій Левченко, керівник партії «Народовладдя».

«Слуги» звинувачують Кличка у тому, що ці пункти належним чином не функціонують, а Кличко звинувачує «слуг» у тому, що вони «починають політичні танці» навколо цього питання.

Але насправді у ситуації з пунктами обігріву однаково винні що Кличко, що «слуги», і цьому є переконливий доказ.

Пункт обігріву біля Південного залізничного вокзалу, в Києві, 13 січня 2022 р. Фото Синиця Олександр / УНІАН

Так, 10 листопада відбулось чергове засідання Київради. На цьому засіданні, зокрема, депутати прийняли проект рішення про різке збільшення розміру депутатських фондів. За це голосували ВСІ без винятку фракції Київради, зокрема і «УДАР» Кличка, і «слуги» (поіменне голосування тут: t.me/levchenko_ua/4103).

Це голосування, до речі, вкотре переконливо підтверджує те, про що наша команда Народовладдя говорить вже давно: у Київраді немає якихось «провладних» і «опозиційних» фракцій, це все одна корупційно-дерибанна коаліція на чолі з Кличком.

Отже, цим рішенням розмір депутатських фондів було збільшено на 600 мільйонів гривень, тобто, – зі 120 до 720 мільйонів, відповідно, – з 1 до 6 мільйонів на кожного депутата.

Нагадаю киянам, що це за фонди. Це – кошти, які виділяються з міського бюджету, тобто це кошти міської громади. Але витрачають ці кошти депутати як хочуть – зазвичай на банальне «засівання» округів. За ці кошти вони ставлять «іменні» лавочки та поштові скриньки, роздають пайки та матеріальну допомогу і таке інше. А потім – знову переобираються. Але це – справжнє шахрайство. Адже кошти йдуть з бюджету столиці, а депутати потім видають їх за свою «благодійність» і «турботу про киян». І таким чином бюджетні та земельні дерибанщики за рахунок громади роками задурюють виборців.

Ось так відбувається бюджетний дерибан у Київраді на дев’ятому місяці повномасштабної Визвольної війни українського народу проти російського імперіалізму. У той час, коли волонтери буквально по гривні збирають допомогу для наших воїнів, депутати Київради і далі ділять під себе сотні мільйонів гривень із міського бюджету.

Найбільш цинічним є те, що таке кардинальне збільшення бюджетного ресурсу на «засівання» округів депутати прикривають тим, що нібито турбуються про киян. Більше того, вони ще й мають нахабство спекулювати при цьому на питаннях війни. Так, голова бюджетної комісії, представник «слуг» Андрій Вітренко обґрунтовує потребу в такому рішенні тим, що «Київ у 2022-2023 роках чекає один із найважчих в історії України опалювальних сезонів». Тобто, цей персонаж розповідає киянам, що замість закупівлі генераторів, ремонту об’єктів енергетичної та іншої критичної інфраструктури зараз Києву потрібно ніщо інше, як … шестикратне збільшення депутатських фондів!

А тепер, спільно роздерибанивши сотні мільйонів гривень з міського бюджету, і Кличко, і «слуги» ще й займаються цинічними політичними спекуляціями на вкрай нагальному і болючому питанні створення у Києві пунктів обігріву. Але постає питання: а скільки пунктів обігріву можна було б повністю укомплектувати за рахунок тих понад 700 мільйонів гривень, які депутати Київради виділили на свої фонди, тобто, фактично на «засівання» своїх округів?! Але що Кличку, що «слугам» явно цікавіше займатися бюджетним дерибаном, ніж питаннями порятунку киян. І тому маємо ганебну, але, на жаль, закономірну ситуацію, коли кличківська більшість і «слуги» у Київраді спільно голосують за багатократне збільшення депутатських фондів, а щодо питання пунктів обігріву цинічно влаштовують «політичний пінг-понг», задурюючи громаду Києва.

Принагідно наша команда Народовладдя закликає мешканців столиці бути пильними, адже під прикриттям обмежень воєнного стану корупціонери із Київради ще більше активізували бюджетний і земельний дерибан, який зараз є справжнім мародерством.

У свою чергу, ми будемо інформувати громаду про такі оборудки аби український народ не повторював своїх політичних помилок після Перемоги над російським імперіалізмом.

Ці голосування якраз і є показником того, на кого працює депутат: на народ, чи на власну кишеню та на своїх олігархічних «спонсорів».

Попри війну, у столиці повним ходом відбувається бюджетний дерибан: замість того, щоб належним чином облаштувати пункти обігріву, депутати Київради з усіх фракцій в кілька разів збільшили розмір своїх фондів, щоб ще інтенсивніше «засівати» округи.

Sharing is caring!

Send a Comment