Кулеба: «З інфополя зникли «мирні» ініціативи з неприйнятними для України пропозиціями»

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив про те, що з інфополя зникли численні “мирні” ініціативи, які пропонували Україні неприйнятні поступки Росії. Про це він написав в Instagram.

Міністр повідомив, що 15 держав брали участь в зустрічі щодо Формули миру в Копенгагені в червні, 42 – в серпні у Джидді, а на Мальті вдалося зібрати вже 66 держав і міжнародних організацій.

“Зверніть увагу: за ці ж пів року з інфополя зникли численні “мирні” ініціативи, які пропонували Україні то відмовитися від територій, то щось обміняти, то ще якісь неприйнятні речі. Нині в центрі всіх дискусій — справедлива та чесна українська Формула, які повністю відповідає принципам Статуту ООН і ключових резолюцій Генасамблеї. І це перший, дуже конкретний результат Формули”, – зазначив Кулеба.

Очільник МЗС акцентував, що зустріч на Мальті зруйнувала два міфи.

“Зустріч на Мальті дуже вчасно руйнує два міфи: 1) міф про падіння уваги до України на тлі подій на Близькому Сході та 2) міф про втрату Україною підтримки т.зв. “Глобального півдня”. Кількість учасників зросла, як і кількість країн з-поза меж Європи та Північної Америки”, – повідомив Кулеба.

Міністр наголосив, що у Формулі є місце для всіх, проте немає місця для псевдопацифізму.

“Це прагматичний документ, який втілює принципи Статуту ООН в життя. Україна продовжує активно працювати над його втіленням та підготовкою до Глобального саміту миру, на якому лідери зафіксують домовленості та перейдуть до їхньої реалізації”, – зазначив Кулеба.

Sharing is caring!

Send a Comment