Кульками по Кабміну щодо незаконних забудов столиці

3 серпні 2017 р. з 11-ї год. 15 хв. до 13-ї години киянами буде проводитись пікетування Кабінету міністрів України, під гаслом «До премєр-міністра Володимира Гройсмана з кульками незаконних забудов!»

bezymyannyj

На знімку, зробленому восени 2016 року, замість знайомого киянам шуму торгівлі на Сінному ринку стояв гуркіт будівельної техніки

Активісти прийдуть до прем’єр-міністра України В. Гройсмана, щоб донести інформацію про дії забудовників по всій столиці. Активісти протестують проти забудов Сінного ринку (вул. Бульварно-Кудрявська, 15-а, 17, вул. Коперника, 7, вул. Горлівська, 212-а, б, в, вул. Львівська, 15, вул. Мечнікова, 11-а, вул. Жилянська, 120-б, вул. Ревуцького, 8, вул. Ревуцького, 40, Биківнянський ліс, вул. Сормівської, 3, вул. М.Бойчука, 20-22, та інших. Десятки відкритих кримінальних проваджень, не зупиняють зухвалих дій забудовників, які вдаються до погроз і морального тиску на активістів.

screenshot_1

Ще 5 років тому громадські активісти пікетували будівлю Міністерства внутрішніх справ України. Від правоохоронців вимагали негайно втрутитися у ситуацію з вирубкою дерев у Биківнянському лісі та зупинити незаконну забудову ділянки. Кияни принесли з собою гілки знищених сосен і бензопилу, як символ будівельного свавілля, що відбувається просто на очах громадськості і міліції

Запропоновані громадськими організаціями ініціативи по проведенню незалежних експертиз з проблемних забудов, згідно з постановою Кабміну від 3 листопада 2010 року №996 – «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» – поки не знайшли відгуків серед чиновників міністерства. Громадські діячі обурені тим, що байдужість чиновників відсторонює їх від процесу законного врегулювання ситуації з хаотичною забудовою міста Києва, та з пошуками шляхів розумного виходу із забудовної кризи, і стратегічного плану розвитку м. Києва.

Громадські діячі разом з киянами вимагатимуть здійснення заходів реагування щодо незаконних забудов, та підтримки проекту по створенню незалежних громадських експертиз.

anons

Кияни прийдуть з повітряними кульками, на яких назвуть незаконні забудови і запустять їх до Кабміну

Організатори: ГО «Барви життя» (тел. 0953630449; lidz@ukr.net) та ГО «Твердиня».

Sharing is caring!

Send a Comment