Куніцин отримав з рук Путіна орден Дружби народів. А «куніцинівські афганці» в Криму перейшли на бік ворога…

Давно не дивився «Свобода слова Савіка Шустера». Але цього разу був змушений подивитися виступ, що сколихнув, в черговий раз, кримчан, які восьмий рік протистоять окупаційному режиму путлєра в Криму. Йдеться про те: чи давати воду в Крим по Північно-Кримському каналі чи не давати? І йдеться про виступ Сергія Куніцина, колишнього прємєр-міністра АР Крим, котрий вважає, що Путін має попросити про подачу води; що вода потрібна для кримчан; що твердження, що росія суттєво збільшила свій військовий потенціал є неправдою. Він вважає, що це наш джокер в перемовинах з москалями, бо він особисто знає психотип Путіна.

Теза ЛІДЕР АФГАНЦІВ

Одразу хочу згадати, зустріч з Куніцином у буремний 2014 рік, разом з Омбудсменом з прав людини Валерією Лутковської, котра тоді прилетіла до Сімферополя. Зустріч відбулася в приміщенні АТР, бо Верховну Раду АР Крим та Раду Міністрів АР Крим вже були захоплені «зеленими чоловічками». Куніцин на той час, навіть не спромігся провести зустріч в приміщені Представництва Президента в АР Крим, хоча обіймаймав посаду на той час Представника Президента в АР Крим. Що тоді він нам активістам руху «Євромайдан-Крим» обіцяв і гарантував. Так це те, що ми всі будемо захищені його громадською структурою афганців Криму. Звісно, що ми йому не повірили і реальних дій щодо нашого захисту не побачили. Ми вже в той час були реалістами. І як з’ясувалося «куніцинівські афганці» перейшли на бік ворога, жоден із них навіть не зконтактував з нами, хоча ми телефони надали Куніцину і Лутковській, щоб захищати активістів-майданівців.

І коли ця людина зараз говорить про міфічні цифри, що він очолює 72 тисячі афганців та атошників, — вочевидь це не так. Вважаю, що треба цю структуру перевірити повністю, насамперед, правоохоронцям. І більш того, постає питання, а яке відношення тепер має Куніцин до атошників. Насторожує, бо незрозуміло яких він атошників об’єднює і чи є він їх лідером?

Теза ГЕРОЙ КУНІЦИН

У своєму виступі він багато говорив, який він був герой на початку Незалежності України, в період мєшковщини та період спроби захоплення Тузли. Постає запитання, чому цей герой не проявив себе на посаді Представника Президента України в АРК в 2014 році, маючи таку структуру як афганців Криму. Він говорив, що має більше 2 тисяч бойових побратимів в Криму. Де ті «побратими», чому не захистили територіальну цілісність України?

Він Тузлу захистив, він у 90-их роках референдум організува і створив АР Крим. Порівнювати ті часи, і те оточення, що було навколо — це одне. Необхідно усвідомити, перш за все, що не ти герой того часу, — а обставини, що тоді склалися і люди, що творили минулу історію. А ти в часи пр’ємєрства замість того, щоб займатися питаннями підтримки українців та кримських татар, утвердження їхньої інститулізації та державної інтеграції, — займався бізнес-потоками та фінансовими махінаціями, кримінальні провадження щодо яких до сих пір не закриті.

І це говорить людина, яка знає психотип путлєра, і яка з рук Путіна отримала орден Дружби народів. І тепер ця людина постійно говорить, що вона знає і розуміє, що росія давно планувала захоплення Криму. І водночас в Севастополі спільно з Казаріним освоював російські кошти, спрямовані на розвиток і пропаганду москальні в Криму. То скажи мені, якого хрєна ти 6 грудня 2013 року отримав московський «орден дружби» за «укрєплєніє дружби и сотруднічества з рф…»?

Теза МНЕ МАТЬ НЕ ДАЛИ ПОХОРОНИТЬ

На кого розрахований цей посил, на утвердження своєї українськості? Куніцин розповідає, що він матір не міг поховати. Царство небесне матері. Світла пам’ять. Але Куніцин не говорить, що таких як він тисячі. Тільки у моєї дружини померли батько в 2019, і мати в 2020 роках, — і вона не змогла попрощатися з ними. І ніхто з цих кримчан зараз навіть не думає про постачання води окупантам. І ті покійні батько і матір — українці Криму— вони постійно казали: не давайте воду, не сприяйте окупанту, а ми якось доживемо, гірші були часи. А вони були діти війни, можливо краще, ніж товарищ Куніцин розуміли життя в Криму.

Теза НАЦІОНАЛІЗАЦІЯ ТРУБОПРОВОДІВ

Куніцин розповідає, що знає психотип Путіна. І що націоналізація Україною трубопроводу, я так розумію, що йдеться про прихватизацію Медведчуком і його соратниками національного майна держави, у яких забрали ці ресурси підтримки п’ятої колони, — це Путін сприймає як особисте і він цього не простить. Тобто треба включити питання Джокер — питання постачання води Північно-Кримським каналом до Криму. Логіка Куніцина вражає, і скажіть тепер чиї інтереси він лобіює. Розкрив себе у всій красі.

Теза «КАКИЕ ВОЙСКА»

Куніцин вважає, що в Криму не має багато військ, зокрема в Севастополі, що їх чисельність не збільшена. Чесно, тут маємо бути в шоці. Він навіть не говорить про те, що це війська не українські, а країни агресора.

Теза ПУТІН ПОПРОСИТЬ ВОДУ

Куніцин: «Ми же просимо газ — бо це об’єкт життєзабезпечення. Ми газ російський купляємо все рівно дорожче». Тут просто немає слів. Тут просто одне запитання до Куніцина: чому він отримав «орден дружби» у період Майдану? Нагадую, що це нагородженя відбулося 6 грудня 2013 року! Чому до сих пір від нього не відмовився?

Теза «МОГУТ ПОПЕРЕТЬ»

Куніцин має на увазі, якщо не дамо воду, пуйло зі своїми шакалами можуть напасти на материкову частину України і захопити шлюзи, щоб подати воду до Криму. Курва він навіть не усвідомлює те, що Крим окупований і йде восьмий рік війни. Логіка. Тобто, щоб москалі на певний період не пішли далі з Криму — треба їх задобряти. Що це означає? Це означає, що ми повинні їх далі озброювати, зміцнювати, подаючи воду. І таким чином, на деякий час відтермінувати їх напад, що сприятиме їх подальшій підготовці, щоб вони нас потім знову вбивали. Він навіть як афганець не засвоїв уроку, чому війська срср не досягли мети і позорно пішли з Афганістану. Він як колишній військовий, навіть не усвідомлює, що під час війни всі засоби протистояння ефективні, і блокада водних ресурсів також… А щодо людей, то правильно в студії зазначили опоненти — відповідальність несе окупант. Про що Куніцин навіть не хоче чути, і навіть говорити.

Постає просте питання до Офісу Президента України, що ця людина може вам ще нарадити?

Андрій Щекун

Sharing is caring!

Send a Comment