Київрада позбавила керівних посад депутатів від ОПЗЖ

У четвер, 9 листопада, Київрада підтримала рішення про позбавлення керівних посад у комісіях депутатів від забороненої проросійської партії ОПЗЖ. Таке рішення підтримали 68 депутатів. Про це повідомила авторка проєкту рішення і депутатка Київради Вікторія Пташник. Також іншим рішенням Київрада ухвалила новий склад комісій у новій редакції.

Згідно з проєктом рішення, який було винесено на голосування, депутати від ОПЗЖ, які обіймали керівні посади, стають членами цих комісій. Таке рішення підтримали 64 депутати Київради.

Читайте також:

17 жовтня Київська обласна рада призупинила повноваження депутатів від забороненої проросійської партії ОПЗЖ.

28 березня 2022 року партія ОПЗЖ заявила про призупинення своєї діяльності. 14 квітня на засіданні Верховної Ради оголосили рішення РНБО про зупинення діяльності фракції ОП ЗЖ у парламенті. 21 квітня в Раді заявили про створення депутатської групи Платформа за життя і мир, до якої увійшли представники забороненої ОПЗЖ. Очолив групу Юрій Бойко. Частина колишніх «опзжшників» створила депутатську групу Відновлення України.

3 травня Верховна Рада ухвалила закон, згідно з яким на території України було заборонено діяльність політичних партій, які співпрацюють із Росією. 15 вересня Верховний Суд ухвалив рішення про заборону діяльності партії ОПЗЖ, відхиливши апеляційну скаргу проросійської політсили. Рішення про заборону партії остаточне і не підлягає оскарженню.

Sharing is caring!

Send a Comment