Київводоканал здав назад: для стягнення боргів колекторів не залучатимуть

Київводоканал» не залучатиме колекторські компанії для стягнення боргів зі споживачів, оскільки суспільство негативно сприйняло цю ідею. Про це заявив генеральний директор «Київводоканалу» Дмитро Новицький, повідомляє 112.ua.

«Ми відмовилися від цього (залучення колекторів, – ред.) оскільки проект викликав неприйняття в суспільстві. Ми будемо впливати на недисциплінованих споживачів інакше, зокрема через судову практику», – сказав Новицький.

Глава «Київводоканалу» уточнив, що поточний борг трохи перевищує 500 мільйонів гривень: «Хочу відзначити, 5% споживачів повинні 80% з цього боргу. Це приблизно 50 тисяч споживачів, 10 тисяч з них повинні майже 400 млн грн – більшу частину боргу».

Також, Новицький зазначив, що ситуація з COVID-19 суттєво не вплинула на рівень розрахунків. «Ми лише один місяць відчули провал. Але я дякую жителям Києва, споживачам, сталася оплата в наступні місяці ми покрили відставання і зараз розрахунки у нас на рівні 95-96%», – сказав він.

Нагадаємо, у 2018 році кияни заборгували «Київводоканалу» понад 300 мільйонів гривень.

У серпні 2019 року «Київводоканал» повідомляв про наміри підняти тарифи на воду і водовідведення через збільшення витрат на електрику.

Нещодавно стало відомо, що у 2021 році «Київводоканал» має намір підвищити розмір тарифів на водопостачання і водовідведення ще на 19%.

Sharing is caring!

Send a Comment