Латентний сепаратист Мураєв відмовився пожертвувати гроші на «войнушку» (ВІДЕО)

24191201

Харківський нардеп-мільйонер Євген Мураєв відмовився підтримати ініціативу волонтерів організації «Повертайся живим» віддати 10% своїх статків на потреби української армії. Про це він заявив в ефірі телеканалу 112.

«Я сам розберуся куди віддавати свою десятину. На церкву, на дітей, куди завгодно – це вирішуватиму я. І в якому обсязі кому допомагати – теж. У будь-якому випадку я можу сказати, що я не буду жодним чином продовжувати і стимулювати продовження війни, я робитиму все, щоби вона швидше закінчилася, і щоби гроші йшли в реальні сектори економіки та на соціальні програми, а не на войнушку», – сказав він.

Заяву нардепа прокоментував екс-комбат полку «Азов», нардеп Андрій Білецький: «Найімовірніше, собі залишить гроші. Для того, щоби швидше закінчилася війна, Мураєву варто порекомендувати застрелитися. Якщо буде менше мураєвих в Україні, то швидше закінчиться ця війна, яку він називає «войнушка».

Як повідомляв Диванна сотня, українські волонтери з фонду «Повернися живим» звернулися до народних депутатів і політиків, які задекларували значні статки, з проханням пожертвувати 10% майна на потреби армії.

Ініціатори акції пояснили, що в програмах усіх парламентських фракцій міститься пункт про патріотизм і збереження територіальної цілісності. Тож, волонтери хочуть дати можливість нардепам виконати ці пункти.

Листи з проханням про допомогу армії активісти надіслали десяти політикам і депутатам, зокрема, Ігорю Кононенку, Богдану Дубневичу, Ігорю Котвицькому, Олегу Ляшку, Нестору Шуфричу, Олесю Довгому, Сергію Таруті, а також главі МВС Арcену Авакову і меру Харкова Геннадію Кернесу.

Варто зазанчити, що Євген Мураєв задекларував 18,5 млн. гривень, 2 млн. доларів і 1 млн. євро готівкою, а також 877 одиниць техніки і устаткування (телекомунікаційний комплекс) вартістю 24,67 млн. гривень.

Згідно з е-декларацією, депутат має 3 пари годинників і карабін, а його дружина – 15 картин XIX-XX століть, 3 пари золотих годинникив і прикраси з дорогоцінним камінням.

Також Мураєв є кінцевим бенефіціаром компаній «Новини 24 години», «Креатив», а його дружина – «Робінзон і До».

За даними, які нардеп вказував також в декларації станом на березень 2016 року, у 2006 році він став власником квартири у Харкові площею 171 кв. м вартістю 1,2 млн. гривень.

Дякуємо, Акцент.

Sharing is caring!

Send a Comment